SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44820402

MENITY GROUP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44820402
DIČ
2022842613
Sídlo
Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Nemčok+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MENITY GROUP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 6. 2009. Vo vedení firmy: Peter Nemčok a Vladimír Janík. V roku 2025 mala firma tržby 215 tis. € (−39,1 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať140. z 693 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
215 tis. €
Za rok
−39 %
Od 2013
+101 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+24 %2015−11 %2016−7 %2017+74 %2018+19 %2019−65 %2020−9 %2021+224 %2022+57 %2023−51 %2024+96 %2025−39 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,0 %
  • Najlepší rok
    2021, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,8 %
    −22,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -7,2 %
    −96,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,2 %
    −64,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,4 %
    +10,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby214 857 €353 053 €180 087 €369 647 €234 906 €72 509 €79 396 €227 167 €191 054 €109 974 €117 716 €132 843 €106 867 €
Výsledok hospodárenia−3 842 €73 106 €471 €50 378 €18 188 €15 787 €716 €3 950 €1 911 €1 015 €11 052 €6 973 €6 508 €
Aktíva spolu92 517 €120 471 €63 390 €108 753 €93 741 €33 003 €6 617 €44 426 €56 674 €39 907 €31 204 €26 823 €43 559 €
Vlastné imanie53 279 €82 171 €54 761 €88 325 €37 947 €19 759 €3 972 €3 256 €−694 €−2 605 €−3 619 €−14 671 €−21 645 €
Podané22. 6. 202611. 6. 202514. 6. 202429. 3. 202329. 3. 202216. 6. 202111. 3. 20204. 3. 201927. 3. 201821. 2. 201731. 3. 201624. 6. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
140. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022842613
platiteľ od 1. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59073/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb - obstarávateľská činnosť spojená s prenájmom,od 2009
  • prieskum trhu,od 2009
  • školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných, ekonomických a účtovných poradcov,od 2009
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
  • technicko - organizačné zabezpečenie výstav, trhov, školení, seminárov, kurzov, kultúrnych, vzdelávacích podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025140. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

54 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 54.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 8. 2023Nový spoločníkIng. Vladimír Janík, podiel 100 %
  3. 17. 10. 2022Nový člen vedeniaIng. Vladimír Janík, konateľ
  4. 24. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44820402

MENITY GROUP s. r. o. – tržby 215 tis. € – IČO 44820402