SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44823657

RESCUE ACADEMY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2009
IČO
44823657
DIČ
2022841920
Sídlo
SNP 1471/117, 017 07 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMgr. Róbert Gajdičiar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RESCUE ACADEMY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 19. 6. 2009. Vo vedení firmy: Róbert Gajdičiar. V roku 2025 mala firma tržby 115 tis. € (+52,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1062. z 3 141 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
115 tis. €
Za rok
+52 %
Od 2014
+282 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−38 %2016−11 %2017+5 %2018−9 %2019+92 %2020−36 %2021+17 %2022+160 %2023+8 %2024+16 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2022, +160 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    3,9 %
    +18,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    151,2 %
    −44,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby115 427 €75 845 €65 197 €60 124 €23 144 €19 734 €30 940 €16 131 €17 776 €16 857 €18 877 €30 211 €—
Výsledok hospodárenia2 118 €−4 591 €12 595 €2 938 €−13 527 €−14 028 €−29 707 €−2 842 €−1 916 €−38 671 €−13 449 €−22 308 €−17 811 €
Aktíva spolu53 804 €31 034 €46 799 €26 705 €17 976 €22 616 €37 326 €16 425 €16 962 €25 555 €19 334 €33 982 €59 144 €
Vlastné imanie−27 557 €−29 675 €−25 084 €−37 679 €−40 617 €−38 976 €−24 948 €−165 242 €−162 400 €−160 484 €−121 813 €−108 364 €−86 056 €
Podané6. 3. 202614. 3. 202527. 2. 202414. 3. 202326. 4. 202224. 3. 202126. 2. 20204. 3. 201923. 3. 20187. 3. 201711. 3. 201627. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1062. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022841920
platiteľ od 3. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 1471/117, 017 07 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21771/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosťod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 755 € · posledná 12. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251062. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44823657

RESCUE ACADEMY s.r.o. – tržby 115 tis. € – IČO 44823657