SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44843241

XPLOSION, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44843241
DIČ
2022867220
Sídlo
Toryská 5060/12, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľMelánia Toneiser

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

XPLOSION, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 22. 7. 2009. Vo vedení firmy: Melánia Toneiser. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−22,0 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11325. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2014
−27 %
020 tis.40 tis.2014—2015+37 %2016−52 %2017+3 %2018+105 %2019−33 %2020−63 %2021−8 %2022+60 %2023+121 %2024−17 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2023, +121 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,1 %
    +11,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 045 €23 140 €27 770 €12 557 €7 855 €8 493 €22 996 €34 492 €16 789 €16 308 €33 743 €24 678 €—
Výsledok hospodárenia1 999 €18 €210 €−2 662 €−232 €−304 €345 €157 €1 655 €−733 €10 440 €6 095 €1 552 €
Aktíva spolu8 107 €5 918 €5 785 €5 538 €8 201 €8 432 €8 827 €8 431 €10 469 €7 122 €27 010 €18 805 €10 213 €
Vlastné imanie7 767 €5 766 €5 748 €5 537 €8 200 €8 432 €8 735 €8 389 €8 232 €6 577 €17 556 €12 906 €8 285 €
Podané23. 6. 202625. 6. 202526. 3. 202427. 6. 202328. 6. 202229. 3. 202127. 5. 202025. 3. 201926. 3. 201816. 3. 201713. 3. 201614. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11325. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022867220
platiteľ od 14. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Toryská 5060/12, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59545/B
Základné imanie
6 900 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511325. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 1. 2025Nový spoločníkMelánia Toneiser, podiel 50 %
  3. 11. 12. 2024Nový člen vedeniaMelánia Toneiser, konateľ
  4. 16. 3. 2016Presun sídlaToryská 5060/12 Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Kupeckého 15 Bratislava-Ružinov
  5. 16. 3. 2016Nový spoločníkMgr. art. Michaela Karvay, podiel 50 %
  6. 14. 7. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022867220
  7. 22. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44843241

XPLOSION, s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 44843241