SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44845618

GCSystems s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2009

predtým ARTIN Žilina, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
44845618
DIČ
2022845869
Sídlo
Kragujevská 12, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľJán Michút+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GCSystems s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 27. 6. 2009. Vo vedení firmy: Ján Michút a Ladislav Juran. V roku 2025 mala firma tržby 166 tis. € (−27,5 %) a zisk 331 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať136. z 396 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
166 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2013
+212 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−39 %2015+6 %2016−75 %2017−68 %2018×18,32019+5 %2020+71 %2021+1 %2022+74 %2023−1 %2024+44 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,9 %
  • Najlepší rok
    2018, ×18,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,4 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby165 832 €228 821 €158 959 €160 699 €92 484 €91 213 €53 315 €50 713 €2 766 €8 699 €34 678 €32 697 €53 225 €
Výsledok hospodárenia331 €144 €−16 305 €11 745 €11 592 €11 891 €7 769 €1 426 €−4 501 €−254 €1 288 €2 068 €1 737 €
Aktíva spolu53 682 €65 623 €54 812 €68 240 €38 256 €26 536 €12 377 €9 245 €2 765 €9 264 €10 223 €6 078 €5 801 €
Vlastné imanie30 398 €30 067 €29 923 €46 228 €34 483 €22 891 €11 000 €3 231 €1 805 €1 522 €1 776 €−3 512 €−5 580 €
Podané24. 6. 202621. 3. 202529. 2. 202424. 4. 202328. 3. 202227. 4. 202131. 3. 202028. 3. 201914. 3. 201824. 3. 201729. 3. 201610. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
136. z 396 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022845869
platiteľ od 1. 8. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kragujevská 12, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 51509/L
Základné imanie
7 500 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47910 Zásielkový predaj alebo predaj cez internet
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
GCS s.r.o. · ARTIN Žilina, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • baliace činnosti, manipulácia s nákladomod 2009
  • skladovanieod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zásielkový predaj alebo predaj cez internet — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025136. z 396
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zásielkový predaj alebo predaj cez internet).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 8. 2026 · 19 záznamov

  1. 21. 8. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Juran
  2. 21. 8. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodJán Michút
  3. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 11. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Juran
  5. 11. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJán Michút
  6. 10. 8. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Dušana Bíla
  7. 10. 8. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodJán Michút
  8. 1. 6. 2023Nový spoločníkJán Michút, podiel 50 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zásielkový predaj alebo predaj cez internet s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44845618

GCSystems s.r.o. – tržby 166 tis. € – IČO 44845618