SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44848374

MPA drevodom s.r.o. "v likvidácii"

Zaniknutá 28. 8. 2024Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Dubnica · od 2009

predtým MPA drevodom s.r.o.

IČO
44848374
DIČ
2022851523
Sídlo
Farská 486, 018 51 Nová Dubnica - Malý Kolačín
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MPA drevodom s.r.o. "v likvidácii" je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dubnica - Malý Kolačín, v registri od 4. 7. 2009 do 28. 8. 2024. V roku 2024 mala firma zisk 0 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 1. 6. 2024
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2024
0 €
Za rok
−100 %
−75 tis.−50 tis.−25 tis.025 tis.2013strata2014strata2015strata2016strata2017strata2018—2019−43 %2020−41 %2021strata2022strata2023—2024−100 %
  • Stratové roky
    7 z 12
  • Najlepší rok
    2020, −41 %
  • Najslabší rok
    2017, strata 52 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby——101 921 €83 628 €126 537 €81 120 €112 038 €64 757 €113 204 €223 887 €225 111 €61 001 €
Výsledok hospodárenia0 €144 €−5 068 €−3 591 €3 556 €6 033 €10 600 €−51 933 €−48 718 €−18 385 €−18 514 €−36 107 €
Aktíva spolu1 248 €1 248 €1 309 €23 411 €34 120 €30 933 €42 656 €39 407 €24 674 €22 393 €11 854 €9 426 €
Vlastné imanie1 248 €1 248 €−171 895 €−166 828 €−163 237 €−166 793 €−172 826 €−183 426 €−131 493 €−82 774 €−64 389 €−45 875 €
Podané23. 2. 202423. 2. 20247. 3. 20238. 3. 202231. 3. 202124. 3. 202015. 3. 201915. 3. 201815. 3. 201718. 3. 201624. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2022851523
platiteľ od 15. 7. 2009

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Farská 486, 018 51 Nová Dubnica - Malý Kolačín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
4. 7. 2009 – 28. 8. 2024
15 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21822/R
Hlavná činnosť
16232 Výroba prvkov na montované stavby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MPA drevodom s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Dubnica - Malý Kolačín.

Predmet činnosti

10 ukončených činností · 4. 7. 2009 – 27. 8. 2024

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • stolárstvo
  • tesárstvo
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba prvkov na montované stavby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16232), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 8. 2024 · 5 záznamov

  1. 28. 8. 2024Zánik
  2. 1. 6. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 23. 2. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  4. 8. 2. 2024Zmena obchodného menaMPA drevodom s.r.o. "v likvidácii"predtým MPA drevodom s.r.o.
  5. 4. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba prvkov na montované stavby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44848374

MPA drevodom s.r.o. "v likvidácii" – IČO 44848374