SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44854129

HLogistic, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Revúca · od 2009

predtým HLogistic, s.r.o. „v reštrukturalizácii“

IČO
44854129
DIČ
2022861214
Sídlo
Mokrá Lúka 226, 050 01 Revúca
firmy v okolí

KonateľRadoslav Škorňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HLogistic, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Revúca, v registri od 21. 7. 2009. Vo vedení firmy: Radoslav Škorňa. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−49,1 %) a stratu 536 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať49. z 1 456 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−49 %
Od 2013
−54 %
02 mil.4 mil.2013—2014+31 %2015+8 %2016+1 %2017−6 %2018+17 %2019−0 %2020−9 %2021−36 %2022+10 %2023−11 %2024+1 %2025−49 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -48,4 %
    −48,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -86,7 %
    −86,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,4 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,2 %
    +6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 106 513 €2 175 995 €2 155 912 €2 422 610 €2 211 391 €3 430 143 €3 785 253 €3 798 175 €3 252 757 €3 454 876 €3 430 332 €3 187 634 €2 425 958 €
Výsledok hospodárenia−535 635 €1 444 €−59 628 €21 212 €15 210 €58 648 €56 754 €53 168 €14 874 €23 775 €23 725 €17 365 €15 611 €
Aktíva spolu5 710 598 €6 740 303 €7 653 449 €4 061 618 €5 683 094 €1 773 777 €2 013 661 €2 899 112 €2 795 153 €2 221 114 €798 066 €1 454 950 €1 111 528 €
Vlastné imanie617 716 €1 154 942 €1 153 498 €1 213 126 €1 191 914 €336 704 €278 056 €221 302 €138 134 €123 261 €99 486 €75 761 €58 396 €
Podané26. 6. 202631. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202019. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
49. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022861214
platiteľ od 6. 8. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mokrá Lúka 226, 050 01 Revúca
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 16796/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
HLogistic, s.r.o. „v reštrukturalizácii“
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Revúca.

Insolvenčné konania

2 konania v registri IS REPLIK

Reštrukturalizáciaukončené 23. 6. 2026
Spisová značka
7R/4/2025
Súd
Okresný súd Žilina
Začiatok
4. 11. 2025
Správca
FARDOUS PARTNERS správcovská, k. s.
Sudca
Mgr. Antónia Ďuranová
Navrhovateľ
HLogistic, s.r.o.
Značka správcu
S1752
Posledná udalosť
23. 7. 2026
Reštrukturalizáciazastavené 17. 9. 2025
Spisová značka
9R/1/2025
Súd
Okresný súd Žilina
Začiatok
7. 8. 2025
Sudca
Mgr. Antónia Ďuranová
Navrhovateľ
HLogistic, s.r.o.
Posledná udalosť
16. 9. 2025
Upozorníme vás na nové konanie
E-mail, keby sa začalo nové konkurzné alebo reštrukturalizačné konanie — zadarmo.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2012
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • skladovanieod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 10 mil. € · posledná 6. 8. 2024
Eurofondy
2 projekty
zazmluvnené 8,8 mil. € · posledný 28. 6. 2023

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republikyZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci č. OPII-MH/DP/2022/9.5-35/CQQ2/ZZ/1—6. 8. 2024
  • Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republikyDODATOK č. 3 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 132/2023-2060-4233-CQQ2—11. 6. 2024
  • Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republikyDODATOK č. 2 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 132/2023-2060-4233-CQQ2—22. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202549. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 6. 2026Reštrukturalizácia: ukončenie7R/4/2025
  3. 4. 11. 2025Reštrukturalizácia: začiatok7R/4/2025, Okresný súd Žilina
  4. 17. 9. 2025Reštrukturalizácia: zastavenie9R/1/2025
  5. 7. 8. 2025Reštrukturalizácia: začiatok9R/1/2025, Okresný súd Žilina
  6. 5. 1. 2023Zápis konečného užívateľa výhodRadoslav Škorňa
  7. 4. 1. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodRadoslav Škorňa
  8. 11. 6. 2020Zápis konečného užívateľa výhodRadoslav Škorňa
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44854129

HLogistic, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 44854129