SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44860102

VIREM Slovakia, s. r. o.

Zaniknutá 9. 1. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44860102
DIČ
2022856198
Sídlo
Jeséniova 42, 831 01 Bratislava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VIREM Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 16. 7. 2009 do 9. 1. 2025. V roku 2021 mala firma tržby 160 tis. € (+163,0 %) a zisk 45 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2021
160 tis. €
Za rok
+163 %
Od 2013
−58 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+33 %2015−19 %2016+112 %2017−88 %2018+4 %2019−23 %2020−30 %2021+163 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +163 %

Ukazovatele 2021

  • Marža
    28,4 %
    +49,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    68,1 %
    +76,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    224,5 %
    +44,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202120202019201820172016201520142013
Tržby159 854 €60 783 €87 171 €112 787 €108 863 €873 354 €412 565 €510 493 €384 435 €
Výsledok hospodárenia45 407 €−13 035 €−8 990 €3 703 €10 047 €47 578 €−169 478 €−2 640 €15 818 €
Aktíva spolu66 720 €161 454 €214 970 €285 347 €360 112 €290 632 €967 536 €1 171 092 €1 344 084 €
Vlastné imanie−83 073 €−128 480 €−115 444 €−106 455 €−110 157 €−120 204 €−169 702 €−225 €2 415 €
Podané3. 3. 202222. 3. 202126. 2. 202028. 2. 20191. 3. 201820. 6. 201723. 3. 201619. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2022856198
platiteľ od 27. 8. 2009

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jeséniova 42, 831 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
16. 7. 2009 – 9. 1. 2025
15 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59449/B
Základné imanie
7 000 €
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Konkurzzastavené 13. 11. 2024
Spisová značka
21K/34/2024
Súd
Mestský súd Bratislava III
Začiatok
22. 6. 2024
Správca
I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s.
Sudca
Mgr. Ing. Daniela Bednáriková
Navrhovateľ
ČSOB Leasing, a.s.
Značka správcu
S1436
Posledná udalosť
23. 1. 2025
Dôvod ukončenia
pre nedostatok majetku
Konkurzy a reštrukturalizácie
Prehľad všetkých firiem v konkurze a reštrukturalizácii.

Predmet činnosti

4 ukončené činnosti · 16. 7. 2009 – 8. 1. 2025

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnémn spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • prenájom ťahačov a návesov,
  • sprostredkovanie cestnej nákladnej dopravy,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 1. 2025 · 7 záznamov

  1. 9. 1. 2025Zánik
  2. 13. 11. 2024Konkurz: zastavenie21K/34/2024
  3. 22. 6. 2024Konkurz: začiatok21K/34/2024, Mestský súd Bratislava III
  4. 5. 7. 2023Zrušená registrácia DPH
  5. 3. 3. 2022Podaná účtovná závierkaza rok 2021
  6. 27. 8. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022856198
  7. 16. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44860102

VIREM Slovakia, s. r. o. – tržby 160 tis. € – IČO 44860102