SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44866623

Denti s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44866623
DIČ
2022857067
Sídlo
ZŠ Bieloruská 1, 821 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMDDr. Viktória Tormová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Denti s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 7. 2009. Vo vedení firmy: Viktória Tormová. V roku 2025 mala firma tržby 201 tis. € (+27,5 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1007. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
201 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2014
+172 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+19 %2016+21 %2017+1 %2018+25 %2019+13 %2020−3 %2021+1 %2022−0 %2023+20 %2024−10 %2025+27 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,5 %
  • Najlepší rok
    2025, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,8 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,6 %
    −26,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,5 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,3 %
    −8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby200 802 €157 504 €175 767 €146 865 €147 259 €145 791 €151 049 €133 493 €107 072 €105 772 €87 642 €73 915 €—
Výsledok hospodárenia25 706 €20 994 €4 106 €24 410 €28 533 €9 679 €5 449 €8 693 €3 365 €2 602 €2 834 €6 753 €4 392 €
Aktíva spolu147 042 €99 541 €17 466 €118 501 €100 843 €71 629 €102 404 €88 413 €70 179 €70 038 €75 837 €78 674 €56 223 €
Vlastné imanie53 980 €28 274 €11 386 €105 672 €81 262 €52 729 €43 046 €37 596 €28 904 €25 542 €22 945 €20 111 €13 358 €
Podané28. 5. 202610. 3. 202513. 3. 202414. 6. 202326. 6. 202226. 6. 202120. 3. 202022. 6. 201924. 6. 201825. 6. 201728. 6. 201628. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1007. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2022857067
platiteľ od 7. 10. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ZŠ Bieloruská 1, 821 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59477/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov, prekladateľské a tlmočnícke služby z/do nemeckého jazyka,od 2009
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozátnamov,od 2009
  • fotografické služby,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v odbore stomatológia,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 218 € · posledná 23. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 2. 2026
  • Základná škola, Bieloruská 1zmluva o nájme nebytových priestorov218 €30. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251007. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 10. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2022857067
  3. 1. 1. 2024Nový člen vedeniaMDDr. Viktória Tormová, konateľ
  4. 28. 12. 2023Nový spoločníkMDDr. Viktória Tormová, podiel 100 %
  5. 17. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44866623

Denti s.r.o. – tržby 201 tis. € – IČO 44866623