SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44868103

Ecaza, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2009
IČO
44868103
DIČ
2022860224
Sídlo
Prešovská 125/24, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľJuraj Zahradník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ecaza, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 18. 7. 2009. Vo vedení firmy: Juraj Zahradník. V roku 2025 mala firma tržby 3,6 mil. € (−7,5 %) a zisk 158 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať16. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,6 mil. €
Za rok
−7 %
Od 2014
+1872 %
02 mil.4 mil.2014—2015+75 %2016+95 %2017+106 %2018+45 %2019+3 %2020+19 %2021+20 %2022−8 %2023+36 %2024+15 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    +31,1 %
  • Najlepší rok
    2017, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,4 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,4 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,9 %
    −3,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,1 %
    +14,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 585 298 €3 873 912 €3 365 345 €2 481 192 €2 704 636 €2 257 170 €1 892 823 €1 844 148 €1 273 625 €619 594 €317 693 €181 791 €—
Výsledok hospodárenia158 338 €215 742 €321 449 €103 102 €353 293 €435 833 €309 477 €499 591 €73 196 €43 677 €23 906 €47 668 €−10 775 €
Aktíva spolu4 016 567 €2 797 735 €2 667 676 €2 450 109 €2 954 407 €2 719 244 €2 039 868 €1 862 852 €715 824 €423 227 €246 930 €217 417 €187 661 €
Vlastné imanie1 884 603 €1 726 266 €1 760 524 €1 619 076 €1 515 973 €1 162 681 €1 108 198 €821 122 €321 531 €248 336 €204 659 €180 753 €133 084 €
Podané30. 9. 202627. 6. 202528. 6. 202431. 5. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202027. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 9. 201530. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
16. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022860224
platiteľ od 22. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prešovská 125/24, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 24887/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • počítačové službyod 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2009
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202516. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 9. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 6. 2019Presun sídlaPrešovská 125/24 Nitrapredtým Coboriho 2 Nitra
  3. 22. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022860224
  4. 18. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44868103

Ecaza, s.r.o. – tržby 3,6 mil. € – IČO 44868103