SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44870701

makemake s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44870701
DIČ
2022865416
Sídlo
Studenohorská 75, 841 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľLaura Mešková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

makemake s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 7. 2009. Vo vedení firmy: Laura Mešková. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € (−32,9 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1418. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2014
−19 %
020 tis.40 tis.2014—2015−4 %2016−22 %2017+14 %2018−7 %2019+40 %2020−34 %2021+69 %2022+102 %2023−20 %2024−40 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2022, +102 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    8,3 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,1 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby9 829 €14 642 €24 220 €30 420 €15 076 €8 920 €13 510 €9 626 €10 361 €9 085 €11 652 €12 167 €
Výsledok hospodárenia5 727 €10 012 €16 461 €22 691 €9 448 €2 608 €8 771 €5 902 €8 022 €4 322 €4 326 €4 193 €
Aktíva spolu69 968 €70 336 €58 398 €45 988 €20 947 €10 908 €30 537 €12 376 €19 920 €25 249 €25 025 €16 839 €
Vlastné imanie69 206 €68 478 €58 466 €42 005 €19 314 €9 867 €27 259 €12 376 €18 475 €23 775 €15 260 €15 127 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202428. 6. 202324. 4. 202227. 6. 202122. 6. 202030. 6. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201628. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1418. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
700 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022865416
platiteľ od 1. 9. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Studenohorská 75, 841 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59519/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • fotografické služby,od 2009
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2009
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2009
  • polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín,od 2009
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2009
  • vydavateľská činnosť,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251418. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2021Zrušená registrácia DPH
  3. 1. 9. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022865416
  4. 21. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44870701

makemake s. r. o. – tržby 10 tis. € – IČO 44870701