SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44883277

AKRAN, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zálesie · od 2009
IČO
44883277
DIČ
2022871433
Sídlo
Ignáca Gešaja 14, 900 28 Zálesie
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Filip

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AKRAN, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zálesie, v registri od 1. 8. 2009. Vo vedení firmy: Tomáš Filip. V roku 2025 mala firma tržby 934 tis. € (−16,7 %) a zisk 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 278 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
934 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2013
+207 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+173 %2015+56 %2016+8 %2017−17 %2018−70 %2019+69 %2020−27 %2021+24 %2022+20 %2023+28 %2024+36 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +173 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,8 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    76,6 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,9 %
    −12,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,4 %
    +13,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby934 011 €1 120 825 €821 130 €643 529 €538 094 €433 403 €592 315 €350 906 €1 158 118 €1 392 615 €1 292 003 €828 522 €303 961 €
Výsledok hospodárenia82 392 €99 100 €31 728 €34 122 €76 854 €113 513 €142 393 €37 858 €271 093 €356 406 €259 670 €149 183 €44 178 €
Aktíva spolu183 611 €173 219 €135 501 €151 403 €160 768 €239 663 €407 401 €227 679 €705 062 €852 148 €1 042 559 €783 132 €489 508 €
Vlastné imanie107 575 €124 699 €75 850 €86 567 €118 687 €226 853 €328 394 €210 731 €360 082 €581 075 €621 499 €361 830 €212 647 €
Podané26. 2. 20263. 3. 20256. 3. 202424. 3. 20238. 3. 202227. 3. 202119. 3. 202029. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022871433
platiteľ od 15. 9. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ignáca Gešaja 14, 900 28 Zálesie
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59716/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
59110 Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zálesie.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,od 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2009
  • finančný leasing,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
spolu 11,3 mil. € · posledná 10. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská televízia a rozhlas Zmluva o spolupráci pri výrobe AVD1 mil. €10. 11. 2025
  • Slovenská televízia a rozhlasDodatok č.1 k zmluve o spolupráci pri výrobe AVD5 tis. €3. 10. 2025
  • Slovenská televízia a rozhlasDohoda o zmene dodania termínu audiovizuálneho diela17 tis. €30. 5. 2025
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o spolupráci pri výrobe AVD336 tis. €23. 5. 2025
  • Rozhlas a televízia SlovenskaZmluva o spolupráci pri výrobe audiovizuálneho diela1,1 mil. €4. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Filip
  3. 18. 5. 2013Presun sídlaIgnáca Gešaja 14 Zálesiepredtým Bieloruská 5191/30 Bratislava
  4. 15. 9. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022871433
  5. 21. 8. 2009Presun sídlaBieloruská 5191/30 Bratislavapredtým Zámocká 30 Bratislava
  6. 1. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44883277

AKRAN, s. r. o. – tržby 934 tis. € – IČO 44883277