SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44885458

NAYLAH s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2009
IČO
44885458
DIČ
2022869013
Sídlo
Myslavská 136, 040 16 Košice – Myslava
firmy v okolí

KonateľIng. Diana Petnyová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NAYLAH s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Myslava, v registri od 6. 8. 2009. Vo vedení firmy: Diana Petnyová. V roku 2025 mala firma tržby 102 tis. € (−13,4 %) a stratu 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať214. z 1 088 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
102 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+37 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−3 %2016+38 %2017+28 %2018+37 %2019+32 %2020−46 %2021−7 %2022+15 %2023+1 %2024−13 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,9 %
  • Najlepší rok
    2016, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -18,4 %
    −6,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -180,7 %
    −133,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -21,1 %
    −4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,3 %
    +22,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby101 687 €117 371 €135 030 €133 359 €115 571 €124 606 €230 435 €174 473 €127 647 €99 423 €72 157 €74 304 €—
Výsledok hospodárenia−18 661 €−13 741 €−4 834 €7 956 €11 430 €3 347 €29 856 €−16 991 €−39 805 €−14 950 €−14 403 €−13 366 €7 350 €
Aktíva spolu88 467 €84 941 €73 967 €79 996 €70 654 €74 362 €104 222 €71 660 €53 661 €65 357 €70 556 €59 584 €26 177 €
Vlastné imanie10 328 €28 990 €42 731 €47 565 €39 608 €28 178 €24 832 €−5 024 €−63 663 €−29 957 €−14 986 €−582 €12 789 €
Podané18. 6. 202621. 6. 20259. 6. 202425. 4. 20231. 6. 20223. 6. 202112. 6. 202015. 6. 201927. 5. 20187. 6. 20179. 5. 201627. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
214. z 1 088 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022869013
platiteľ od 2. 12. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Myslavská 136, 040 16 Košice – Myslava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 24124/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96040 Služby týkajúce sa telesnej pohody
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Myslava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby týkajúce sa telesnej pohody — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 4 tis. € · posledná 23. 3. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96040), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025214. z 1 088
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby týkajúce sa telesnej pohody).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 5. 2021Presun sídlaMyslavská 136 Košice - mestská časť Myslavapredtým Myslavská 59/62 Košice - mestská časť Myslava
  3. 27. 2. 2020Presun sídlaMyslavská 59/62 Košice - mestská časť Myslavapredtým Kostrová 33 Košice - Barca
  4. 27. 2. 2020Nový spoločníkIng. Diana Petnyová, podiel 100 %
  5. 2. 12. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022869013
  6. 18. 6. 2010Presun sídlaKostrová 33 Košice - Barcapredtým Letná 27 Košice - sever
  7. 6. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby týkajúce sa telesnej pohody s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44885458

NAYLAH s.r.o. – tržby 102 tis. € – IČO 44885458