SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44905190

ARTOM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Brezno · od 2009
IČO
44905190
DIČ
2022874865
Sídlo
Kozmonautov 4, 977 01 Brezno
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Tomáš Auxt

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ARTOM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, v registri od 18. 8. 2009. Vo vedení firmy: Tomáš Auxt. V roku 2025 mala firma tržby 60 tis. € (−75,6 %) a zisk 48 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať644. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
60 tis. €
Za rok
−76 %
Od 2014
+462 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+24 %2016+41 %2017+172 %2018+26 %2019+81 %2020×4,62021−93 %2022+115 %2023+86 %2024+56 %2025−76 %
  • Najlepší rok
    2020, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    79,3 %
    +7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,4 %
    −11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,4 %
    −10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,1 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 000 €245 963 €157 718 €84 959 €39 450 €535 000 €116 325 €64 289 €51 045 €18 750 €13 300 €10 683 €—
Výsledok hospodárenia47 559 €176 666 €106 128 €55 222 €16 802 €407 898 €79 280 €39 919 €25 511 €6 760 €4 229 €−2 193 €23 612 €
Aktíva spolu569 495 €928 335 €736 890 €670 739 €610 300 €682 538 €192 962 €109 223 €74 631 €42 378 €35 519 €32 331 €50 596 €
Vlastné imanie568 817 €880 109 €718 874 €662 746 €607 524 €590 721 €182 823 €103 542 €63 623 €38 112 €31 352 €27 124 €34 817 €
Podané13. 2. 202622. 2. 202529. 2. 202420. 2. 202314. 2. 202215. 6. 202113. 3. 20204. 3. 201922. 3. 201825. 3. 201728. 3. 201629. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
644. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022874865
platiteľ od 19. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kozmonautov 4, 977 01 Brezno
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 16904/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Brezno.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2009
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 2009
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 1. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025644. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 5. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022874865
  3. 18. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44905190

ARTOM s.r.o. – tržby 60 tis. € – IČO 44905190