SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44905785

TIME FOR WORDS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44905785
DIČ
2022870146
Sídlo
Partizánska 9, 811 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMichal Mlčoušek, BFA (Hons)

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TIME FOR WORDS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 8. 2009. Vo vedení firmy: Michal Mlčoušek, BFA (Hons). V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a stratu 210 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať416. z 489 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
+124 %
Od 2014
−92 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−32 %2016−26 %2017−38 %2018+47 %2019−66 %2020−47 %2021−18 %2022+113 %2023+128 %2024−88 %2025+124 %
  • Priemerný rast ročne
    −20,2 %
  • Najlepší rok
    2023, +128 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 141 €2 300 €19 950 €8 737 €4 095 €5 000 €9 500 €28 000 €19 070 €30 780 €41 392 €61 243 €—
Výsledok hospodárenia−210 €−6 556 €2 112 €−7 772 €−11 535 €−13 799 €−12 072 €5 107 €−2 239 €6 065 €−13 585 €−9 134 €−1 211 €
Aktíva spolu6 381 €6 831 €6 699 €6 693 €8 008 €8 991 €8 818 €8 179 €8 438 €18 996 €25 975 €35 848 €34 641 €
Vlastné imanie−58 768 €−58 557 €−52 001 €−54 114 €−46 342 €−34 807 €−21 007 €−8 936 €−14 043 €−11 804 €−17 869 €−4 284 €4 851 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202527. 6. 202428. 6. 202324. 6. 202223. 6. 20215. 8. 202028. 6. 201920. 6. 201827. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201526. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
416. z 489 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022870146
platiteľ od 8. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 9, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59862/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74300 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • vydavateľská činnosť,od 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025416. z 489
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prekladateľské a tlmočnícke činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022870146
  3. 13. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prekladateľské a tlmočnícke činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44905785

TIME FOR WORDS, s. r. o. – tržby 5 tis. € – IČO 44905785