SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44908300

MUDr. Škombár, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Námestovo · od 2009
IČO
44908300
DIČ
2022876570
Sídlo
Hviezdoslavova 39, 029 01 Námestovo
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ján Škombár+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUDr. Škombár, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, v registri od 14. 8. 2009. Vo vedení firmy: Ján Škombár, Magdaléna Škombárová a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 514 tis. € (−29,6 %) a zisk 91 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať170. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
514 tis. €
Za rok
−30 %
Od 2013
+182 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014−4 %2015+23 %2016+12 %2017+14 %2018+35 %2019+8 %2020−22 %2021+42 %2022−2 %2023+33 %2024+26 %2025−30 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,0 %
  • Najlepší rok
    2021, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,7 %
    −6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    44,0 %
    −15,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,6 %
    −9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,4 %
    −3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby513 659 €729 552 €580 537 €436 610 €443 300 €313 233 €399 241 €368 911 €274 225 €240 914 €215 331 €175 582 €182 133 €
Výsledok hospodárenia91 127 €173 415 €89 205 €89 518 €151 190 €63 380 €103 119 €89 002 €54 530 €68 511 €72 274 €56 141 €44 077 €
Aktíva spolu297 784 €434 629 €289 541 €202 651 €211 678 €312 511 €249 107 €239 565 €140 626 €98 406 €153 629 €143 246 €90 080 €
Vlastné imanie207 235 €289 523 €206 413 €177 208 €156 690 €295 009 €231 629 €217 543 €128 541 €74 011 €133 915 €132 574 €76 433 €
Podané27. 3. 202631. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202028. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
170. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022876570
platiteľ od 23. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 39, 029 01 Námestovo
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 51698/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Námestovo.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti ambulancia dentálnej hygieny, na poskytovanie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore dentálna hygienaod 2015
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti ambulancie zubného lekárstva (2 ambulancie), na poskytovanie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore zubné lekárstvo a certifikovanej pracovnej činnosti dentoalveolárna chirurgiaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
31 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 25. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—12. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025170. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2022876570
  3. 15. 11. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMDDr. Magdaléna Mikušková
  4. 15. 11. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMDDr. Mária Škapcová
  5. 15. 11. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Ján Škombár
  6. 13. 12. 2019Nový spoločníkMUDr. Ján Škombár, podiel 33,6 %
  7. 13. 12. 2019Nový spoločníkMDDr. Mária Škapcová, podiel 33,2 %
  8. 13. 12. 2019Nový spoločníkMDDr. Magdaléna Mikušková, podiel 33,2 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44908300

MUDr. Škombár, s.r.o. – tržby 514 tis. € – IČO 44908300