SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44910576

Lamikra, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2009
IČO
44910576
DIČ
2022914300
Sídlo
Dopravná 2, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Královič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lamikra, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 1. 11. 2009. Vo vedení firmy: Miroslav Královič. V roku 2025 mala firma tržby 135 tis. € (−49,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať567. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
135 tis. €
Za rok
−50 %
Od 2013
+342 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+57 %2015+3 %2016−37 %2017+51 %2018+0 %2019−12 %2020+3 %2021+33 %2022+124 %2023+91 %2024+12 %2025−50 %
  • Najlepší rok
    2022, +124 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    −6,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,7 %
    −77,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,4 %
    −0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby135 448 €270 156 €242 210 €126 673 €56 666 €42 532 €41 380 €46 939 €46 850 €30 995 €49 369 €48 100 €30 655 €
Výsledok hospodárenia1 862 €21 841 €1 419 €17 582 €1 255 €−2 429 €−19 897 €2 757 €−3 653 €774 €652 €341 €49 €
Aktíva spolu158 623 €152 741 €142 163 €65 269 €45 339 €26 289 €30 539 €39 769 €34 187 €30 280 €30 793 €21 978 €7 899 €
Vlastné imanie27 911 €26 049 €4 208 €2 789 €−14 793 €−16 048 €−13 619 €6 278 €3 521 €7 174 €6 400 €5 747 €5 407 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202324. 6. 202217. 6. 20213. 10. 202015. 4. 201927. 6. 201827. 3. 201729. 3. 201631. 3. 201511. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
567. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022914300
platiteľ od 17. 6. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dopravná 2, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 25287/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • nákup a predaj kancelárskej a výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky, počítačové službyod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
  • návrhy interiérov, grafické spracovanie a počítačová grafikaod 2009
  • poradenstvo a konzultačná činnosť v oblasti realizácie stavebných prácod 2009
  • prípravné práce pre energetickú certifikáciu budov, inžinierska činnosť v oblasti energetickej hospodárnosti budovod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
28 zmlúv
spolu 764 tis. € · posledná 6. 11. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025567. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 10. 2026 · 7 záznamov

  1. 21. 10. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Královič
  2. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 2. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Královič
  4. 17. 6. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2022914300
  5. 8. 10. 2015Presun sídlaDopravná 2 Topoľčanypredtým J. Jesenského 2321 Topoľčany
  6. 8. 10. 2015Nový spoločníkIng. Miroslav Královič, podiel 100 %
  7. 1. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44910576

Lamikra, s.r.o. – tržby 135 tis. € – IČO 44910576