SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44913214

M & B stavebno-obchodná s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Breznička · od 2009
IČO
44913214
DIČ
2022873776
Sídlo
985 02 Breznička
firmy v okolí

KonateľOndrej Budáč

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M & B stavebno-obchodná s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Breznička, v registri od 19. 8. 2009. Vo vedení firmy: Ondrej Budáč. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (+7,2 %) a zisk 756 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať983. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2016
−17 %
025 tis.50 tis.75 tis.2016—2017+87 %2018+3 %2019+30 %2020−78 %2021+113 %2022−26 %2023+165 %2024−67 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2023, +165 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    +12,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,9 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby22 117 €20 634 €62 034 €23 421 €31 466 €14 770 €66 929 €51 592 €50 027 €26 788 €
Výsledok hospodárenia756 €−1 869 €16 301 €2 822 €−1 154 €−4 929 €−1 046 €16 194 €10 064 €1 105 €
Aktíva spolu112 510 €122 582 €77 611 €69 756 €79 664 €89 886 €78 185 €95 340 €29 148 €26 602 €
Vlastné imanie48 523 €47 768 €49 637 €33 337 €30 515 €31 664 €36 593 €37 711 €21 517 €11 453 €
Podané2. 6. 20266. 6. 202526. 6. 202417. 3. 202328. 3. 202231. 3. 202131. 3. 20209. 3. 201912. 3. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
983. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022873776
platiteľ od 1. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
985 02 Breznička
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 16911/S
Základné imanie
7 000 €
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Breznička.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • murárstvood 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025983. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2022873776
  3. 1. 10. 2011Nový spoločníkOndrej Budáč, podiel 100 %
  4. 19. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44913214

M & B stavebno-obchodná s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 44913214