SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44916400

Matay Group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44916400
DIČ
2022884391
Sídlo
Ševčenkova 17, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Matay+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Matay Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 8. 2009. Vo vedení firmy: Peter Matay a Juraj Matay. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € (+71,1 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať203. z 332 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
+71 %
Od 2014
+220 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−44 %2016−8 %2017+27 %2018−31 %2019+279 %2020−74 %2021×24,52022−85 %2023−1 %2024+17 %2025+71 %
  • Najlepší rok
    2021, ×24,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,2 %
    +14,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,0 %
    +3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,3 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,6 %
    +4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby54 115 €31 628 €27 098 €27 462 €183 713 €7 497 €29 141 €7 695 €11 139 €8 748 €9 508 €16 907 €—
Výsledok hospodárenia10 951 €1 790 €−163 €−841 €−7 007 €−1 868 €19 087 €1 505 €1 766 €940 €760 €1 492 €839 €
Aktíva spolu328 469 €296 330 €281 312 €276 586 €261 702 €256 598 €153 262 €47 096 €42 196 €13 048 €20 033 €24 286 €26 841 €
Vlastné imanie274 040 €261 089 €259 299 €259 462 €260 304 €241 350 €104 108 €12 821 €11 316 €9 550 €8 610 €7 850 €6 357 €
Podané17. 6. 202631. 3. 20257. 6. 202421. 6. 202328. 6. 202231. 3. 202113. 3. 202018. 3. 201922. 3. 201820. 3. 201723. 6. 201630. 6. 201529. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
203. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022884391
platiteľ od 16. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ševčenkova 17, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59980/B
Základné imanie
13 280 €
Hlavná činnosť
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900BHJL0000082112
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • počítačové služby,od 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2009
  • vedenie účtovníctva,od 2009
  • faktoring a forfaiting,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025203. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 8. 2022Nový spoločníkJuraj Matay, MBA, podiel 50 %
  3. 5. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Peter Matay, podiel 50 %
  4. 16. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2022884391
  5. 6. 5. 2013Nový člen vedeniaJuraj Matay, MBA, konateľ
  6. 21. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44916400

Matay Group s. r. o. – tržby 54 tis. € – IČO 44916400