SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44916507

Altesa, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2009
IČO
44916507
DIČ
2022887075
Sídlo
Šafárikova 2734/3, 911 08 Trenčín
firmy v okolí

KonateľJaroslav Šramo

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Altesa, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 17. 9. 2009. Vo vedení firmy: Jaroslav Šramo. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+35,3 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať73. z 103 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+35 %
Od 2014
−2 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+7 %2016−39 %2017+35 %2018−37 %2019−58 %2020+61 %2021+59 %2022+36 %2023−32 %2024+32 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2020, +61 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,3 %
    +5,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,7 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,1 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,0 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby48 177 €35 605 €27 006 €39 751 €29 174 €18 353 €11 410 €27 008 €42 988 €31 882 €52 531 €49 311 €—
Výsledok hospodárenia9 789 €5 400 €−2 €11 370 €2 866 €−1 275 €−6 440 €3 596 €11 212 €4 745 €20 258 €23 515 €−4 998 €
Aktíva spolu69 594 €74 091 €67 450 €83 318 €72 314 €66 977 €69 000 €75 261 €72 479 €59 961 €62 984 €44 478 €22 178 €
Vlastné imanie66 791 €71 811 €66 410 €80 648 €69 278 €66 412 €67 687 €74 127 €70 531 €59 318 €54 573 €34 315 €10 800 €
Podané26. 3. 202619. 2. 202528. 3. 20244. 3. 202326. 2. 20229. 3. 202127. 2. 202014. 3. 20196. 3. 201816. 3. 201730. 3. 201620. 3. 20159. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
73. z 103 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022887075
platiteľ od 15. 10. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šafárikova 2734/3, 911 08 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22064/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
80200 Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 2009
  • Inštalácia a servis informačnej a bankovej techniky a iných elektronických zariadeníod 2009
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2009
  • Sprostredkovanie obchoduod 2009
  • Montáž, údržba a oprava televíznych a satelitných systémovod 2009
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2009
  • Čistiace a upratovacie službyod 2009
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 80200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202573. z 103
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44916507

Altesa, s. r. o. – tržby 48 tis. € – IČO 44916507