SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44924836

ReKotech s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2009
IČO
44924836
DIČ
2022869640
Sídlo
Kamenice 2, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľViktor Rajek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ReKotech s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 18. 8. 2009. Vo vedení firmy: Viktor Rajek. V roku 2025 mala firma tržby 125 tis. € (+20,3 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1525. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
125 tis. €
Za rok
+20 %
0100 tis.200 tis.2013—2014×26,22015+78 %2016+70 %2017+8 %2018+45 %2019+171 %2020−45 %2021−2 %2022+15 %2023−1 %2024−3 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2014, ×26,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,3 %
    −4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,4 %
    −10,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,3 %
    −12,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,4 %
    +16,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby125 041 €103 978 €106 679 €107 960 €93 639 €95 397 €172 842 €63 802 €44 000 €40 856 €24 048 €13 505 €516 €
Výsledok hospodárenia17 904 €19 773 €8 804 €5 509 €3 689 €3 135 €7 170 €689 €211 €919 €5 572 €3 761 €−6 980 €
Aktíva spolu116 700 €71 667 €53 298 €50 595 €35 416 €45 491 €50 977 €63 742 €25 704 €31 602 €19 347 €32 431 €21 984 €
Vlastné imanie76 569 €58 665 €43 155 €34 352 €28 842 €25 154 €22 019 €14 849 €14 160 €13 151 €12 233 €6 661 €2 283 €
Podané29. 6. 202622. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 9. 202130. 10. 202025. 9. 201926. 9. 201829. 9. 20171. 9. 20162. 9. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1525. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022869640
platiteľ od 1. 9. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kamenice 2, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59930/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/,od 2009
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom,od 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2015
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2015
  • počítačové služby,od 2015
  • administratívne služby,od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251525. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2015Nový spoločníkViktor Rajek, podiel 100 %
  3. 8. 8. 2013Presun sídlaKamenice 2 Pezinokpredtým Trenčianska 20 Bratislava
  4. 11. 7. 2013Nový člen vedeniaViktor Rajek, konateľ
  5. 18. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44924836

ReKotech s. r. o. – tržby 125 tis. € – IČO 44924836