SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44926782

Energy 15 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Staré Mesto · od 2009
IČO
44926782
DIČ
2022895490
Sídlo
Hviezdoslavovo nám. 14, 811 02 Bratislava-Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJaroslav Stratený+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Energy 15 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Staré Mesto, v registri od 18. 9. 2009. Vo vedení firmy: Jaroslav Stratený a Petra Adamcová. V roku 2025 mala firma tržby 257 tis. € (−4,2 %) a zisk 120 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1572. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
257 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
−25 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−4 %2015+15 %2016−5 %2017+3 %2018+2 %2019−1 %2020−7 %2021−3 %2022−23 %2023−4 %2024+7 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +15 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    46,7 %
    −6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,2 %
    −24,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,6 %
    −15,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,5 %
    −9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby256 608 €267 754 €250 069 €261 619 €337 908 €346 596 €373 859 €376 642 €370 885 €359 266 €378 717 €329 057 €343 603 €
Výsledok hospodárenia119 951 €143 498 €−31 747 €−83 705 €−13 178 €1 163 €22 712 €1 301 €−15 449 €−24 683 €−55 574 €−152 389 €−65 082 €
Aktíva spolu251 903 €228 280 €185 428 €327 828 €687 635 €900 266 €1 150 452 €1 394 189 €1 669 637 €1 887 874 €2 104 154 €2 343 767 €2 660 945 €
Vlastné imanie225 451 €183 759 €140 262 €172 009 €255 714 €269 642 €268 478 €245 766 €244 465 €259 915 €284 599 €340 173 €492 561 €
Podané2. 3. 202618. 2. 202512. 3. 202422. 3. 202315. 3. 202224. 3. 202129. 3. 202026. 3. 201920. 3. 201830. 3. 201723. 3. 201617. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1572. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022895490
platiteľ od 15. 10. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavovo nám. 14, 811 02 Bratislava-Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 67707/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Staré Mesto.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1 MW, ak ide o výrobu a dodávku elektriny v solárnych zariadeniachod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251572. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 12. 2022Nový spoločníkP.A. EnergoConsulting, s. r. o., podiel 100 %
  3. 12. 2. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Adamec PhD.
  4. 11. 2. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Peter Adamec PhD.
  5. 14. 2. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Adamec PhD.
  6. 13. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Peter Adamec PhD.
  7. 27. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Adamec PhD.
  8. 26. 9. 2014Nový člen vedeniaMgr. Petra Adamcová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44926782

Energy 15 s. r. o. – tržby 257 tis. € – IČO 44926782