SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44928661

AA-2R+ s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44928661
DIČ
2022876163
Sídlo
Liptovská 14, 821 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Juraj Rattaj+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AA-2R+ s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 26. 8. 2009. Vo vedení firmy: Juraj Rattaj a Dagmar Rattajová. V roku 2025 mala firma tržby 31 tis. € (+38,7 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4201. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
31 tis. €
Za rok
+39 %
Od 2014
+14 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+4 %2016+1 %2017+52 %2018−14 %2019−16 %2020−4 %2021−8 %2022+19 %2023−25 %2024−9 %2025+39 %
  • Najlepší rok
    2017, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,6 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    9,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,1 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 816 €22 219 €24 525 €32 729 €27 407 €29 945 €31 273 €37 380 €43 250 €28 470 €28 065 €26 952 €—
Výsledok hospodárenia1 122 €171 €−3 912 €−1 068 €−1 119 €−784 €−175 €−3 148 €3 219 €2 729 €1 397 €2 693 €329 €
Aktíva spolu12 276 €5 749 €8 990 €10 746 €11 565 €16 029 €20 648 €19 626 €31 814 €15 343 €16 181 €18 627 €20 146 €
Vlastné imanie5 270 €4 148 €3 978 €7 890 €10 598 €12 718 €13 502 €13 677 €16 825 €13 606 €10 877 €9 480 €6 786 €
Podané17. 3. 202610. 4. 202510. 3. 202423. 3. 202324. 3. 202212. 3. 20217. 3. 202012. 2. 20199. 4. 201828. 4. 201720. 3. 201618. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4201. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022876163
platiteľ od 19. 7. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Liptovská 14, 821 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60037/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • kresličské a grafické práce na počítači,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • vedenie účtovníctva,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254201. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 9. 2022Nový spoločníkPhDr. Dagmar Rattajová, podiel 50 %
  3. 23. 9. 2022Nový spoločníkIng. arch. Juraj Rattaj, podiel 50 %
  4. 19. 7. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2022876163
  5. 26. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44928661

AA-2R+ s. r. o. – tržby 31 tis. € – IČO 44928661