SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44929676

CNC frézovanie, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44929676
DIČ
2022883445
Sídlo
Drobného 3215/27, 841 02 Bratislava – Dúbravka
firmy v okolí

KonateľBranislav Bánsky

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CNC frézovanie, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 15. 9. 2009. Vo vedení firmy: Branislav Bánsky. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (−17,8 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať137. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
−18 %
Od 2013
+275 %
01 mil.2 mil.2013—2014+111 %2015+44 %2016−6 %2017+8 %2018+21 %2019+10 %2020−16 %2021+6 %2022+13 %2023+23 %2024−10 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,8 %
    −12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,3 %
    −17,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 251 068 €1 521 303 €1 689 694 €1 368 562 €1 213 799 €1 142 064 €1 364 127 €1 241 034 €1 024 383 €952 739 €1 011 995 €704 889 €333 887 €
Výsledok hospodárenia16 340 €28 085 €77 325 €36 861 €2 468 €55 781 €3 246 €21 165 €51 230 €15 854 €46 179 €1 144 €3 486 €
Aktíva spolu428 935 €914 352 €1 193 018 €1 196 665 €1 141 060 €1 188 452 €1 218 295 €1 098 788 €774 231 €604 211 €609 240 €480 312 €251 587 €
Vlastné imanie127 250 €110 910 €322 010 €244 685 €207 824 €205 356 €149 575 €146 329 €125 164 €73 935 €58 081 €11 902 €10 758 €
Podané2. 3. 202611. 2. 202514. 2. 202428. 2. 20238. 2. 20228. 2. 202119. 2. 20206. 3. 201921. 3. 20189. 3. 20171. 2. 201626. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
137. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022883445
platiteľ od 1. 11. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drobného 3215/27, 841 02 Bratislava – Dúbravka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60332/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • zámočníctvo,od 2009
  • kovoobrábanie,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v obchode,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť vo výrobe,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 202 tis. € · posledná 18. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025137. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 1. 2019Presun sídlaDrobného 3215/27 Bratislava - mestská časť Dúbravkapredtým Mozartova 13 Bratislava
  3. 21. 11. 2018Nový člen vedeniaBranislav Bánsky, konateľ
  4. 1. 11. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022883445
  5. 15. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44929676

CNC frézovanie, s. r. o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 44929676