SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44936354

Smrek - L. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Belá · od 2009

predtým Euro-Tour Tatry, s.r.o.

IČO
44936354
DIČ
2022919206
Sídlo
Zimná 340/71, 059 01 Spišská Belá
firmy v okolí

KonateľIng. Monika Smreková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Smrek - L. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Belá, v registri od 6. 11. 2009. Vo vedení firmy: Monika Smreková. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (−0,1 %) a stratu 430 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4410. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
−0 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−9 %2016+186 %2017+13 %2018+64 %2019+5 %2020+22 %2021−8 %2022+9 %2023+0 %2024+0 %2025−0 %
  • Najlepší rok
    2016, +186 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,9 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,9 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,9 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,6 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 391 €49 419 €49 263 €49 244 €45 271 €49 124 €40 205 €38 154 €23 255 €20 560 €7 181 €7 892 €—
Výsledok hospodárenia−430 €−64 €−8 512 €3 356 €2 870 €6 342 €−2 156 €−307 €714 €1 672 €1 746 €1 659 €1 244 €
Aktíva spolu23 045 €24 237 €22 377 €34 047 €35 099 €28 068 €19 920 €21 150 €19 925 €17 702 €12 631 €11 118 €8 831 €
Vlastné imanie15 071 €15 501 €15 565 €24 078 €20 721 €17 851 €11 509 €13 665 €13 972 €13 258 €11 586 €9 840 €8 181 €
Podané10. 4. 202625. 4. 202518. 5. 202415. 4. 202315. 5. 20227. 5. 20214. 7. 202029. 5. 201916. 6. 201815. 6. 20175. 6. 201611. 6. 201513. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4410. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zimná 340/71, 059 01 Spišská Belá
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 11. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22221/P
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Euro-Tour Tatry, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Belá.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2009
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 28 tis. € · posledná 22. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254410. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 10. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2011Zmena obchodného menaSmrek - L. s.r.o.predtým Euro-Tour Tatry, s.r.o.
  3. 24. 5. 2011Nový spoločníkIng. Monika Smreková, podiel 100 %
  4. 1. 2. 2011Nový člen vedeniaIng. Monika Smreková, konateľ
  5. 6. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44936354

Smrek - L. s.r.o. – tržby 49 tis. € – IČO 44936354