SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44938969

Centre Investment, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44938969
DIČ
2022879595
Sídlo
Rajská 2, 811 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Jan Ditz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Centre Investment, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 8. 2009. Vo vedení firmy: Jan Ditz. V roku 2025 mala firma tržby 221 tis. € (+63,7 %) a stratu 230 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať618. z 1 640 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
221 tis. €
Za rok
+64 %
Od 2013
+27 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+3 %2015+57 %2016−3 %2017−4 %2018+2 %2019−31 %2020−27 %2021+3 %2022−0 %2023+2 %2024−4 %2025+64 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +64 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -104,2 %
    +104,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -22,3 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby221 117 €135 086 €140 961 €138 397 €138 504 €135 043 €185 569 €267 389 €262 824 €273 724 €282 057 €179 742 €173 938 €
Výsledok hospodárenia−230 447 €−282 282 €−261 771 €−194 912 €−249 829 €−267 201 €−1 495 264 €−564 013 €−663 195 €−629 734 €−599 891 €−516 861 €−572 816 €
Aktíva spolu1 034 807 €1 191 853 €1 324 941 €1 472 444 €1 606 614 €2 167 896 €2 677 723 €5 599 521 €5 988 110 €6 442 674 €6 932 742 €7 353 158 €—
Vlastné imanie−8 163 615 €−7 933 167 €−7 650 886 €−7 389 115 €−7 194 201 €−6 944 372 €−6 677 170 €−5 182 306 €−4 618 293 €−3 955 098 €−3 325 364 €−2 725 473 €—
Podané25. 6. 202619. 6. 202525. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20214. 8. 202028. 6. 201929. 6. 201829. 6. 201730. 6. 201629. 6. 20155. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
618. z 1 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022879595
platiteľ od 1. 10. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rajská 2, 811 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60099/B
Základné imanie
5 400 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • kúpa a predaj nehnuteľností,od 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 9. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025618. z 1 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 6. 2026Nový člen vedeniaIng. Jan Ditz, konateľ
  3. 11. 2. 2022Nový spoločníkJonathan Adrian Jackson, podiel 86 %
  4. 11. 2. 2022Nový spoločníkIng. Martin Pilka, podiel 14 %
  5. 1. 10. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022879595
  6. 28. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44938969

Centre Investment, s. r. o. – tržby 221 tis. € – IČO 44938969