SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44946325

Premaq s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dvory nad Žitavou · od 2009

predtým PMCO s. r. o.

IČO
44946325
DIČ
2022885700
Sídlo
Petőfiho 680/9, 941 31 Dvory nad Žitavou
firmy v okolí

KonateľMatúš Kucman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Premaq s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dvory nad Žitavou, v registri od 17. 9. 2009. Vo vedení firmy: Matúš Kucman. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2143. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
+34 %
Od 2013
−60 %
020 tis.40 tis.2013—2014−47 %2015+13 %2016−0 %2017−2 %2018−48 %2019−10 %2020−83 %2024×6,52025+34 %
  • Najlepší rok
    2024, ×6,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby12 243 €9 123 €———1 400 €8 400 €9 300 €18 000 €18 420 €18 486 €16 370 €30 710 €
Výsledok hospodárenia1 633 €1 978 €−535 €−1 807 €−1 350 €−2 422 €1 025 €1 752 €3 262 €2 608 €2 655 €2 669 €7 892 €
Aktíva spolu4 199 €3 732 €1 992 €21 861 €23 655 €28 526 €31 254 €30 297 €28 907 €25 685 €23 323 €26 242 €30 546 €
Vlastné imanie3 703 €2 070 €1 992 €21 783 €23 591 €28 435 €30 857 €29 831 €28 079 €24 818 €22 210 €19 555 €20 036 €
Podané7. 4. 202611. 2. 202528. 6. 202423. 6. 202317. 6. 20226. 6. 202124. 10. 202021. 6. 201923. 6. 201829. 6. 201728. 6. 201628. 6. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2143. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022885700
platiteľ od 4. 12. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petőfiho 680/9, 941 31 Dvory nad Žitavou
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 64236/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PMCO s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dvory nad Žitavou.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • fotografické služby,od 2009
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • vydavateľská činnosť,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • výroba strojov a prístrojov pre domácnosť,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho pedaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 10 tis. € · posledná 20. 12. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252143. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 19. 6. 2026Nový spoločníkMatúš Kucman, podiel 100 %
  2. 12. 6. 2026Nový člen vedeniaMatúš Kucman, konateľ
  3. 7. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 4. 12. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022885700
  5. 17. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44946325

Premaq s. r. o. – tržby 12 tis. € – IČO 44946325