SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44957122

ausum, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009

predtým KOOL4 IT Security s. r. o.

IČO
44957122
DIČ
2022899934
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Mešťaník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ausum, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 30. 9. 2009. Vo vedení firmy: Peter Mešťaník. V roku 2025 mala firma tržby 394 tis. € (+2,9 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať234. z 4 284 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
394 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+401 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−11 %2016−14 %2017+68 %2018×4,32019−82 %2020×5,12021+13 %2022−57 %2023+106 %2024−5 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,8 %
  • Najlepší rok
    2020, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    +47,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    5,6 %
    +67,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    133,3 %
    +1,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby393 521 €382 508 €403 472 €195 733 €451 444 €400 590 €77 920 €429 667 €100 574 €60 000 €69 586 €78 540 €
Výsledok hospodárenia12 599 €−169 117 €77 217 €−8 037 €−71 788 €−3 026 €85 763 €53 455 €7 789 €−4 120 €1 279 €5 306 €
Aktíva spolu226 258 €274 557 €373 270 €440 639 €474 780 €187 746 €144 457 €120 796 €47 974 €39 452 €40 588 €43 823 €
Vlastné imanie−75 429 €−88 028 €81 089 €3 871 €11 909 €83 697 €115 577 €83 269 €29 814 €22 024 €26 144 €24 865 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202524. 6. 202426. 6. 20233. 3. 202210. 3. 202121. 3. 201912. 11. 202111. 6. 201828. 3. 201725. 6. 201627. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
234. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022899934
platiteľ od 1. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60591/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KOOL4 IT Security s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • faktoring a forfaiting,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 80 tis. € · posledná 27. 1. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025234. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

208 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 208.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Meštaník
  3. 8. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Peter Meštaník
  4. 25. 11. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Meštaník
  5. 17. 1. 2018Zmena obchodného menaausum, s. r. o.predtým KOOL4 IT Security s. r. o.
  6. 17. 1. 2018Nový spoločníkIng. Peter Mešťaník, podiel 100 %
  7. 1. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022899934
  8. 30. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44957122

ausum, s. r. o. – tržby 394 tis. € – IČO 44957122