SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44975104

JASES INVEST, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009

predtým GastroJAS s. r. o.

IČO
44975104
DIČ
2022907172
Sídlo
Tallerova 4, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAnton Turičík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JASES INVEST, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 10. 2009. Vo vedení firmy: Anton Turičík. V roku 2025 mala firma tržby 1,7 mil. € (+84,5 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať139. z 3 304 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,7 mil. €
Za rok
+84 %
Od 2014
+130 %
02 mil.4 mil.2014—2015+23 %2016+261 %2017−75 %2018−44 %2019+21 %2020+25 %2021−29 %2022+36 %2023−3 %2024+40 %2025+84 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +261 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    52,0 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,7 %
    +5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,3 %
    −8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 725 727 €935 487 €669 802 €687 596 €506 570 €710 156 €565 930 €465 883 €837 140 €3 337 191 €924 221 €751 744 €—
Výsledok hospodárenia37 059 €15 311 €10 303 €2 970 €−56 324 €6 920 €13 140 €16 558 €9 186 €98 788 €−3 863 €22 297 €1 483 €
Aktíva spolu344 901 €277 505 €366 688 €360 332 €363 475 €405 026 €380 701 €380 568 €675 678 €822 921 €558 717 €338 474 €80 593 €
Vlastné imanie71 239 €34 180 €127 196 €116 893 €113 924 €170 248 €163 327 €150 187 €133 629 €124 442 €22 486 €26 349 €4 052 €
Podané28. 5. 202628. 5. 20258. 5. 202423. 6. 202328. 6. 202228. 6. 202130. 6. 202025. 6. 201931. 5. 201815. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
139. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022907172
platiteľ od 1. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tallerova 4, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 102862/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GastroJAS s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • správa bytového a nebytového fonduod 2013
  • údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025139. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

200 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 200.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 13 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodAnton Turičík
  3. 5. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIvan Staňo
  4. 5. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodNorbert Turičík
  5. 17. 10. 2024Nový spoločníkAnton Turičík, podiel 100 %
  6. 1. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodAnton Turičík
  7. 1. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIvan Staňo
  8. 1. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodNorbert Turičík
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44975104

JASES INVEST, s. r. o. – tržby 1,7 mil. € – IČO 44975104