SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44978529

PHARMACY - ZV, spol. s r. o. v likvidácii

Zaniknutá 26. 11. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2009

predtým PHARMACY - ZV, spol. s r. o.

IČO
44978529
DIČ
2022892960
Sídlo
Čapajevova 23, 080 01 Prešov
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PHARMACY - ZV, spol. s r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 26. 9. 2009 do 26. 11. 2025. V roku 2025 mala firma stratu 248 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−248 €
Za rok
strata
−10 tis.−5 tis.05 tis.10 tis.2013—2014+32 %2015strata2016—2017−2 %2018+3 %2019−79 %2020strata2021strata2022—2023×25,82024strata2025strata
  • Stratové roky
    5 z 13
  • Najlepší rok
    2023, ×25,8
  • Najslabší rok
    2020, strata 7 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -1,6 %
    +27,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,5 %
    +18,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,3 %
    −26,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby————————————725 055 €
Výsledok hospodárenia−248 €−4 600 €6 776 €263 €−5 907 €−7 241 €1 482 €7 171 €6 939 €7 049 €−5 224 €3 074 €2 323 €
Aktíva spolu16 285 €22 921 €29 774 €22 647 €23 262 €28 176 €217 549 €270 524 €321 818 €211 375 €215 003 €171 225 €193 071 €
Vlastné imanie15 745 €15 993 €20 593 €13 817 €13 554 €19 461 €26 702 €25 220 €18 049 €11 109 €4 060 €9 285 €6 211 €
Podané19. 6. 202512. 3. 202527. 3. 202430. 3. 202328. 3. 20221. 6. 202125. 6. 202012. 6. 201915. 6. 20189. 5. 20179. 6. 201620. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2022892960
platiteľ od 14. 10. 2009

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Bývalí KÚV1do 2023

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čapajevova 23, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
26. 9. 2009 – 26. 11. 2025
16 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22077/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PHARMACY - ZV, spol. s r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

10 ukončených činností

  • administratívne služby2009 – 2025
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)2009 – 2025
  • maloobchodná činnosť - zdravotnícke zariadenie, zdravotnícke pomôcky, zdravotnícky materiál, zdravotnícka technika2009 – 2025
  • podnikateľské poradenstvo2009 – 2025
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom2009 – 2025
  • reklamné a marketingové služby2009 – 2025
  • správa bytového alebo nebytového fondu2009 – 2025
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu2009 – 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
posledná 28. 6. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

54 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 54.

História zmien

Posledná zmena 26. 11. 2025 · 7 záznamov

  1. 26. 11. 2025Zánik
  2. 19. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 12. 4. 2025Zrušená registrácia DPH
  4. 1. 4. 2025Zmena obchodného menaPHARMACY - ZV, spol. s r. o. v likvidáciipredtým PHARMACY - ZV, spol. s r. o.
  5. 28. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Karol Schneider
  6. 13. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Karol Schneider
  7. 26. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44978529

PHARMACY - ZV, spol. s r. o. v likvidácii – strata 248 € – IČO 44978529