SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44989776

Intrading, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2009
IČO
44989776
DIČ
2022920042
Sídlo
Štefana Kukuru 154/14, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMário Lašanda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Intrading, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 31. 10. 2009. Vo vedení firmy: Mário Lašanda. V roku 2025 mala firma tržby 146 tis. € (−3,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1446. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
146 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+173 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+45 %2015+6 %2016−9 %2017−11 %2018+27 %2019+52 %2020−11 %2021−24 %2022+143 %2023−31 %2024+4 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +143 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,7 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,4 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,3 %
    −17,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby145 871 €150 795 €144 463 €210 888 €86 899 €114 771 €128 480 €84 714 €66 502 €75 099 €82 302 €77 579 €53 453 €
Výsledok hospodárenia4 153 €3 277 €13 575 €14 737 €479 €676 €3 177 €2 912 €3 192 €3 038 €3 404 €1 403 €−9 162 €
Aktíva spolu64 804 €75 478 €122 463 €173 507 €62 647 €85 813 €77 053 €89 184 €97 761 €80 686 €95 448 €58 344 €43 312 €
Vlastné imanie54 216 €50 063 €46 786 €33 211 €18 474 €17 995 €17 319 €14 142 €11 230 €3 683 €645 €−2 759 €−4 162 €
Podané24. 6. 202626. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20195. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1446. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022920042
platiteľ od 10. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefana Kukuru 154/14, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 24541/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 15 tis. € · posledná 4. 11. 2024

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €4. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251446. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2024Nový člen vedeniaMário Lašanda, konateľ
  3. 10. 5. 2022Nový spoločníkMário Lašanda, podiel 100 %
  4. 19. 3. 2021Presun sídlaŠtefana Kukuru 154/14 Michalovcepredtým Okružná 3 Michalovce
  5. 10. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022920042
  6. 14. 5. 2011Presun sídlaOkružná 3 Michalovcepredtým Kyjevská 3469/5 Michalovce
  7. 31. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44989776

Intrading, s.r.o. – tržby 146 tis. € – IČO 44989776