V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
REGENEZIS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Šariš, v registri od 16. 10. 2009. Vo vedení firmy: Anna Homzová. V roku 2025 mala firma tržby 120 tis. € (−3,4 %) a zisk 476 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 11. 6. 2012 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluvaCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+2,0 %
- Najlepší rok2018, +47 %
Ukazovatele 2025
- Marža0,4 %+0,3 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE1,0 %+0,7 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA0,4 %+0,3 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť54,1 %−1,7 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 119 899 € | 124 163 € | 116 409 € | 150 970 € | 144 265 € | 116 984 € | 152 742 € | 149 974 € | 101 744 € | 112 330 € | 134 448 € | 126 382 € | 94 190 € |
| Výsledok hospodárenia | 476 € | 141 € | −34 635 € | −16 617 € | −4 925 € | 1 660 € | 14 275 € | 25 480 € | 10 000 € | 14 177 € | 19 369 € | 21 167 € | −5 599 € |
| Aktíva spolu | 106 124 € | 109 214 € | 120 788 € | 150 659 € | 167 100 € | 181 469 € | 111 129 € | 105 542 € | 85 882 € | 82 658 € | 60 658 € | 38 190 € | 23 696 € |
| Vlastné imanie | 48 722 € | 48 246 € | 48 106 € | 82 741 € | 99 358 € | 105 259 € | 102 624 € | 88 349 € | 62 869 € | 52 870 € | 38 693 € | 19 322 € | −1 844 € |
| Podané | 29. 3. 2026 | 25. 3. 2025 | 2. 6. 2024 | 27. 6. 2023 | 13. 6. 2022 | 15. 6. 2021 | 29. 3. 2020 | 24. 3. 2019 | 27. 3. 2018 | 29. 3. 2017 | 31. 3. 2016 | 24. 6. 2015 | 29. 6. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 16. 10. 2009
- 17 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22145/P
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 2 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 47760 Maloobchod s kvetmi, rastlinami, semenami, hnojivami, domácimi zvieratami a krmivom pre zvieratá v špecializovaných predajniach
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
11 zapísaných činností
- spracovanie ekonomických projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fondod 2009
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
- reklamné a marketingové službyod 2009
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2009
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 47760), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 29. 3. 2026 · 4 záznamy
- 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 6. 8. 2018Nový člen vedeniaPhDr. Anna Homzová, konateľ
- 11. 6. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2022901694
- 16. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 29. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44990308