SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44999895

NAVI-TRANS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Most pri Bratislave · od 2009
IČO
44999895
DIČ
2022905302
Sídlo
Roľnícke družstvo, 900 46 Most pri Bratislave
firmy v okolí

KonateľMichal Nowak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NAVI-TRANS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, v registri od 16. 10. 2009. Vo vedení firmy: Michal Nowak. V roku 2025 mala firma tržby 689 tis. € (−70,7 %) a stratu 214 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať225. z 1 038 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
689 tis. €
Za rok
−71 %
Od 2014
−56 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+42 %2021−18 %2022+41 %2023−9 %2024−0 %2025−71 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,3 %
  • Najlepší rok
    2015, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -31,0 %
    −21,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -91,8 %
    −70,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    276,7 %
    +139,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby689 471 €2 350 088 €2 360 228 €2 591 969 €1 839 579 €—————2 249 239 €1 580 755 €—
Výsledok hospodárenia−213 639 €−230 713 €−199 600 €−139 214 €10 722 €51 916 €−58 502 €−6 195 €175 663 €359 761 €332 705 €50 756 €6 758 €
Aktíva spolu232 661 €1 082 619 €1 147 030 €1 082 294 €873 239 €607 020 €614 022 €809 698 €939 389 €1 000 216 €757 146 €401 982 €325 931 €
Vlastné imanie−411 197 €−399 794 €−169 082 €−67 661 €81 739 €119 876 €9 458 €67 960 €241 035 €407 152 €375 404 €90 917 €45 337 €
Podané1. 7. 202630. 6. 202531. 5. 202420. 6. 202328. 3. 202227. 4. 202127. 3. 20201. 4. 201930. 3. 201828. 3. 201720. 4. 201615. 4. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
225. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022905302
platiteľ od 15. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Roľnícke družstvo, 900 46 Most pri Bratislave
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60923/B
Základné imanie
29 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Most pri Bratislave.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • opravy karosérií,od 2009
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel,od 2009
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2009
  • vnútroštátna nákladná cestná doprava,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025225. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 7. 2026Nový spoločníkMichal Nowak, podiel 100 %
  2. 1. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 15. 7. 2025Nový člen vedeniaMichal Nowak, konateľ
  4. 15. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022905302
  5. 16. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44999895

NAVI-TRANS s. r. o. – tržby 689 tis. € – IČO 44999895