SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45001359

LDanTech s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2009
IČO
45001359
DIČ
2022932010
Sídlo
Pri bitúnku 2626/13, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Dančišin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LDanTech s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 2. 12. 2009. Vo vedení firmy: Peter Dančišin. V roku 2025 mala firma tržby 612 tis. € (−32,9 %) a stratu 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať78. z 551 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
612 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2013
+2530 %
01 mil.2 mil.2013—2014×92015−7 %2016+252 %2017−56 %2018+83 %2019+173 %2020−33 %2021−46 %2022−13 %2023+111 %2024−8 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2014, ×9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,6 %
    −5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,8 %
    −15,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,8 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,2 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby611 895 €911 643 €989 724 €469 554 €540 132 €1 005 301 €1 505 841 €552 152 €302 440 €687 157 €195 290 €209 592 €23 268 €
Výsledok hospodárenia−28 432 €6 051 €42 660 €−26 661 €−56 039 €18 009 €64 093 €19 946 €−24 959 €22 551 €−2 540 €27 731 €173 991 €
Aktíva spolu745 615 €936 127 €815 547 €541 762 €602 687 €529 185 €504 222 €433 785 €390 441 €744 620 €294 139 €237 306 €818 911 €
Vlastné imanie222 504 €268 384 €262 333 €219 673 €246 334 €302 372 €284 363 €220 270 €28 448 €53 407 €30 856 €33 231 €557 541 €
Podané26. 6. 202619. 6. 202526. 6. 202431. 3. 202315. 11. 20227. 12. 20212. 11. 202028. 6. 20192. 7. 201828. 6. 201731. 3. 201630. 3. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
78. z 551 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
12
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022932010
platiteľ od 1. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri bitúnku 2626/13, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 24682/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33120 Oprava strojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností

  • oprava vyhradených technických zariadení zdvíhacích v rozsahu: oprava a údržba rekonštrukcia montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky V rozsahu: technické zariadenia zdvíhacie skupina A: a/ žeriavy a zdvíhadlá technické zariadenia zdvíhacie skupiny B: a/ žeriavy a zdvíhadlá s nosnosťou do 1000 kg b/ žeriavy a zdvíhadlá s ručným pohonom do 5000 kg vrátane f/ vrátky h/ zvislé posuvné brány i/ zariadenia na zavesenie, uchopenie bremenaod 2009
  • odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacíchod 2009
  • výroba technických zariadení zdvíhacíchod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • skladovanieod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava strojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
spolu 49,3 mil. € · posledná 6. 2. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202578. z 551
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava strojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2025Presun sídlaPri bitúnku 2626/13 Košice - mestská časť Juhpredtým Tokajícka 4 Košice
  3. 5. 11. 2022Nový spoločníkIng. Peter Dančišin, podiel 100 %
  4. 30. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Dančišin
  5. 2. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava strojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45001359

LDanTech s.r.o. – tržby 612 tis. € – IČO 45001359