SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45238553

Metrohm Slovensko, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
45238553
DIČ
2022917292
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Bernhard Moser+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Metrohm Slovensko, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 10. 2009. Vo vedení firmy: Bernhard Moser a Milan Láska. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (−16,7 %) a zisk 190 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať94. z 199 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
−17 %
Od 2013
+244 %
01 mil.2 mil.2013—2014+7 %2015+3 %2016−30 %2017+159 %2018−21 %2019−24 %2020+84 %2021−27 %2022+20 %2023+18 %2024+81 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +159 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,3 %
    −3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,4 %
    −14,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,1 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,1 %
    +8,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 542 999 €1 853 140 €1 025 960 €868 568 €722 755 €986 812 €537 754 €711 522 €896 891 €346 304 €496 822 €481 227 €448 029 €
Výsledok hospodárenia189 642 €286 991 €64 845 €18 787 €55 049 €66 889 €977 €14 213 €136 233 €−22 684 €23 958 €32 811 €36 161 €
Aktíva spolu1 451 544 €1 141 132 €775 690 €609 609 €697 527 €692 409 €458 848 €481 779 €675 949 €346 768 €365 378 €352 299 €334 886 €
Vlastné imanie928 161 €828 519 €556 529 €491 679 €472 892 €432 843 €365 955 €374 977 €400 765 €264 532 €287 216 €263 259 €230 448 €
Podané29. 3. 202625. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202116. 3. 202027. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201722. 3. 201626. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
94. z 199 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022917292
platiteľ od 10. 12. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 61045/B
Základné imanie
60 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46460 Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
47 zmlúv
spolu 2,1 mil. € · posledná 24. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46460), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202594. z 199
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s farmaceutickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 1. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Bernhard Moser
  3. 29. 1. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Bernhard Moser
  4. 7. 11. 2018Nový člen vedeniaMilan Láska, konateľ
  5. 29. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Bernhard Moser
  6. 29. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMilan Láska
  7. 13. 12. 2009Presun sídlaGalvaniho 12 Bratislavapredtým Havlíčkova 34 Bratislava
  8. 10. 12. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022917292
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45238553

Metrohm Slovensko, s. r. o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 45238553