SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45242542

HASPPO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2009
IČO
45242542
DIČ
2022919426
Sídlo
Slovenská 5, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľJán Hančovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HASPPO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 12. 11. 2009. Vo vedení firmy: Ján Hančovský. V roku 2025 mala firma tržby 448 tis. € (+8,2 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať456. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
448 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2013
+196 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+7 %2015+5 %2016+5 %2017+12 %2018+14 %2019+14 %2020−24 %2021−3 %2022+38 %2023+46 %2024+7 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    +4,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,7 %
    −36,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,0 %
    +7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,7 %
    −15,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby447 882 €414 005 €385 791 €264 301 €191 723 €196 919 €257 423 €226 579 €198 952 €178 324 €170 221 €162 158 €151 535 €
Výsledok hospodárenia42 750 €20 482 €61 128 €−37 887 €−24 988 €−6 662 €7 978 €7 352 €9 672 €9 359 €6 569 €−2 441 €−6 451 €
Aktíva spolu267 588 €254 311 €233 316 €170 211 €159 040 €164 543 €169 539 €159 218 €197 554 €120 207 €101 536 €108 583 €115 188 €
Vlastné imanie62 269 €19 519 €−963 €−62 091 €−24 204 €784 €7 446 €−531 €−7 883 €−17 556 €−26 915 €−33 484 €−31 043 €
Podané30. 6. 202612. 6. 202526. 6. 202428. 6. 20234. 11. 202230. 9. 20211. 11. 20201. 7. 20191. 7. 201829. 6. 201729. 3. 201630. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
456. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022919426
platiteľ od 1. 12. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovenská 5, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22244/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2009
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2019
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 31. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Súkromná stredná odborná škola služieb, Hviezdoslavova 11, BardejovZMLUVA O ZABEZPEČENÍ STRAVOVANIA—31. 8. 2026
  • Mesto BardejovDodatok č. 7 k Zmluve o zabezpečení stravovania—19. 3. 2026
  • Súkromná stredná odborná škola služieb, Hviezdoslavova 11, BardejovZMLUVA o zabezpečení stravovania—28. 8. 2025
  • Spojená škola Juraja Henischa Bardejov, Slovenská 5, BardejovZmluva o zabezpečení stravovania č. 01/07/2024-S4 €2. 1. 2025
  • Súkromná stredná odborná škola služieb, Hviezdoslavova 11, BardejovDodatok č. 1 k ZMLUVE o zabezpečení stravovania—20. 12. 2024
  • Mesto BardejovDodatok č.6 k Zmluve o zabezpečení stravovania—19. 12. 2024
  • Súkromná stredná odborná škola služieb, Hviezdoslavova 11, BardejovZMLUVA o zabezpečení stravovania—28. 8. 2024
  • Spojená škola Juraja Henischa Bardejov, Slovenská 5, BardejovZmluva o zabezpečení stravovania4 €1. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025456. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

17 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 17.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2019Nový spoločníkMiriama Hančovská, podiel 50 %
  3. 12. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45242542

HASPPO s. r. o. – tržby 448 tis. € – IČO 45242542