SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45244383

Smart Lines s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
45244383
DIČ
2022903707
Sídlo
Pribinova 16, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľYigit Ragip Cadirci

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Smart Lines s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 10. 2009. Vo vedení firmy: Yigit Ragip Cadirci. V roku 2025 mala firma tržby 339 tis. € (−14,0 %) a stratu 36 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1598. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
339 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2013
−70 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−12 %2015−34 %2016+13 %2017−67 %2018+5 %2019+40 %2020+28 %2021−5 %2022−9 %2023−4 %2024+5 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,5 %
  • Najlepší rok
    2019, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -10,7 %
    −14,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,2 %
    −17,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,4 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby338 573 €393 876 €373 584 €390 576 €430 369 €450 780 €352 256 €251 221 €239 591 €730 082 €644 816 €980 280 €1 114 748 €
Výsledok hospodárenia−36 104 €16 654 €8 215 €50 961 €60 210 €146 307 €5 949 €−285 999 €−348 341 €203 552 €146 320 €250 638 €−359 661 €
Aktíva spolu819 296 €911 034 €870 331 €864 178 €774 190 €719 435 €688 060 €733 451 €956 934 €1 213 047 €999 030 €1 329 470 €—
Vlastné imanie295 255 €331 359 €314 705 €306 490 €255 529 €195 319 €49 012 €43 063 €329 063 €677 404 €473 852 €−47 760 €—
Podané23. 6. 202617. 5. 202523. 6. 202411. 6. 202312. 6. 202229. 6. 202128. 8. 20201. 7. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201621. 6. 201530. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1598. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022903707
platiteľ od 8. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 16, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 61041/B
Základné imanie
300 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • počítačové služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 7. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251598. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 7. 2014Presun sídlaPribinova 16 Bratislavapredtým Panenská 24 Bratislava
  3. 24. 3. 2012Nový spoločníkYigit Ragip Cadirci, podiel 100 %
  4. 8. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022903707
  5. 22. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45244383

Smart Lines s. r. o. – tržby 339 tis. € – IČO 45244383