SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45244723

GastroBau s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009

predtým MEDIK-HB, s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
45244723
DIČ
2022914707
Sídlo
Mierová 651/60, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľBc. Ľubomír Leskovjanský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GastroBau s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 29. 10. 2009. Vo vedení firmy: Ľubomír Leskovjanský a Michal Cvengroš. V roku 2025 mala firma tržby 72 tis. € (+114,7 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať810. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
72 tis. €
Za rok
+115 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2016—2017+211 %2018+31 %2019+121 %2020−7 %2021−12 %2022+74 %2023−32 %2024−89 %2025+115 %
  • Najlepší rok
    2017, +211 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,2 %
    +56,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    73,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,4 %
    +45,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,2 %
    −39,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby72 233 €33 636 €304 541 €449 022 €258 576 €292 246 €315 388 €142 682 €109 077 €35 054 €—0 €—
Výsledok hospodárenia21 116 €−9 068 €−42 391 €−133 300 €−228 722 €−135 978 €−11 388 €−53 362 €−9 130 €1 486 €1 720 €−480 €—
Aktíva spolu79 870 €48 658 €98 760 €54 941 €77 397 €49 642 €50 507 €16 790 €13 168 €18 353 €6 780 €4 580 €4 580 €
Vlastné imanie28 616 €−1 568 €−34 891 €−557 915 €−424 615 €−195 893 €−59 916 €−48 527 €2 395 €7 306 €5 820 €4 100 €4 580 €
Podané15. 2. 202623. 2. 202524. 2. 202423. 2. 202315. 3. 20223. 3. 202121. 3. 202020. 2. 201915. 2. 201831. 3. 20177. 3. 201619. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
810. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022914707
platiteľ od 12. 10. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 651/60, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 174599/B
Základné imanie
7 500 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
MOE BURGER s.r.o. · L&H GROUP, s.r.o. · MEDIK-HB, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • diskotekárska činnosťod 2009
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2009
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 11. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025810. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 2. 2026 · 13 záznamov

  1. 15. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2023Zmena obchodného menaGastroBau s.r.o.predtým MOE BURGER s.r.o.
  3. 23. 11. 2023Presun sídlaMierová 651/60 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Zimná 225/89 Spišská Nová Ves
  4. 5. 3. 2020Nový spoločníkMichal Cvengroš, podiel 50 %
  5. 5. 3. 2020Nový spoločníkBc. Ľubomír Leskovjanský, podiel 50 %
  6. 12. 10. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2022914707
  7. 6. 10. 2017Zmena obchodného menaMOE BURGER s.r.o.predtým L&H GROUP, s.r.o.
  8. 6. 10. 2017Presun sídlaZimná 225/89 Spišská Nová Vespredtým Nad Medzou 3047/12 Spišská Nová Ves
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45244723

GastroBau s.r.o. – tržby 72 tis. € – IČO 45244723