SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45253269

BEADENT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · od 2010
IČO
45253269
DIČ
2022939182
Sídlo
Hlavná 445/9, 958 04 Partizánske
firmy v okolí

KonateľMUDr. Beáta Mišiaková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BEADENT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, v registri od 1. 1. 2010. Vo vedení firmy: Beáta Mišiaková. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (+6,2 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať947. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+5 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−5 %2016+3 %2017−5 %2018+16 %2019−6 %2020−12 %2021+24 %2022−2 %2023+3 %2024−11 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    34,9 %
    +4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,1 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,0 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby112 586 €105 980 €119 667 €116 325 €118 282 €95 036 €108 378 €115 158 €99 691 €105 403 €102 049 €106 990 €—
Výsledok hospodárenia39 345 €32 562 €31 562 €31 874 €24 627 €27 702 €34 091 €40 454 €32 992 €30 438 €33 160 €25 989 €24 020 €
Aktíva spolu438 299 €398 114 €367 310 €343 040 €324 544 €325 327 €321 695 €256 681 €223 000 €194 988 €172 299 €115 484 €89 160 €
Vlastné imanie433 625 €394 280 €361 696 €330 134 €298 260 €294 632 €282 931 €248 840 €208 386 €175 394 €144 956 €111 796 €85 807 €
Podané28. 5. 202626. 5. 202524. 5. 20247. 6. 20238. 6. 202229. 5. 202115. 6. 202014. 6. 201925. 5. 201817. 6. 201721. 5. 201628. 5. 20153. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
947. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 445/9, 958 04 Partizánske
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22328/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Partizánske.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2010
  • reklamná a propagačná činnosťod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
25 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025947. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45253269

BEADENT, s. r. o. – tržby 113 tis. € – IČO 45253269