SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45255393

DP73 spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bzince pod Javorinou · od 2009
IČO
45255393
DIČ
2022905709
Sídlo
Bzince pod Javorinou 135, 916 11 Bzince pod Javorinou
firmy v okolí

KonateľMgr. Ing. Jana Drápalová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DP73 spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bzince pod Javorinou, v registri od 22. 10. 2009. Vo vedení firmy: Jana Drápalová a Peter Drápal. V roku 2019 mala firma zisk 0 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2019
0 €
Za rok
−100 %
02 tis.4 tis.6 tis.2013—2014×68,22015+28 %2016−5 %2017−4 %2018−20 %2019−100 %
  • Najlepší rok
    2014, ×68,2

Ukazovatele 2019

  • ROA
    0,0 %
    −21,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,9 %
    +6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2019201820172016201520142013
Tržby—25 868 €22 863 €18 363 €28 739 €20 687 €10 433 €
Výsledok hospodárenia0 €4 067 €5 114 €5 310 €5 597 €4 365 €64 €
Aktíva spolu12 159 €19 105 €10 114 €15 907 €10 597 €—5 064 €
Vlastné imanie5 000 €9 067 €10 114 €15 907 €10 597 €—5 064 €
Podané3. 11. 20202. 11. 20203. 4. 201830. 6. 201730. 6. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022905709
platiteľ od 6. 11. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bzince pod Javorinou 135, 916 11 Bzince pod Javorinou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22201/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
32300 Výroba športových potrieb
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bzince pod Javorinou.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • reklamné, propagačné a marketingové činnostiod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba športových potrieb — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 32300), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 2. 2022 · 3 záznamy

  1. 1. 2. 2022Zrušená registrácia DPH
  2. 3. 11. 2020Podaná účtovná závierkaza rok 2019
  3. 22. 10. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba športových potrieb s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45255393

DP73 spol. s r. o. – IČO 45255393