SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45261067

PRAEDIUM ENVIRO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2009
IČO
45261067
DIČ
2022910043
Sídlo
Fabianka 2025/1, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľIng. Frederika Victoria Petyi Líšková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRAEDIUM ENVIRO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 3. 11. 2009. Vo vedení firmy: Frederika Victoria Petyi Líšková. V roku 2025 mala firma tržby 411 tis. € (+109,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať171. z 569 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
411 tis. €
Za rok
+110 %
Od 2013
+176 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−14 %2015−34 %2016−38 %2017+3 %2018+164 %2019−80 %2020×4,72021+140 %2022−36 %2023−55 %2024+116 %2025+110 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,8 %
  • Najlepší rok
    2020, ×4,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,6 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,9 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby410 662 €195 801 €90 797 €199 794 €314 520 €130 845 €27 710 €141 547 €53 551 €52 057 €84 581 €127 500 €148 625 €
Výsledok hospodárenia3 851 €5 911 €3 890 €10 516 €−581 €7 926 €1 561 €3 553 €1 141 €4 377 €3 353 €5 713 €181 €
Aktíva spolu1 064 990 €872 137 €692 771 €531 035 €368 474 €522 213 €494 270 €385 871 €382 124 €332 089 €378 176 €318 112 €363 363 €
Vlastné imanie149 873 €149 913 €144 001 €140 111 €129 595 €130 176 €122 251 €100 690 €97 138 €95 997 €91 621 €88 269 €82 555 €
Podané17. 5. 202630. 6. 202530. 6. 202424. 6. 202323. 6. 202218. 6. 202110. 7. 20201. 7. 201925. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201529. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
171. z 569 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022910043
platiteľ od 1. 12. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fabianka 2025/1, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 11. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 17226/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1500 Zmiešané hospodárstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2009
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2009
  • počítačové službyod 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2009
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zmiešané hospodárstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 57 tis. € · posledná 13. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č. SPZ2025/03268 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach1 tis. €13. 11. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BB52064256 tis. €6. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1500), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025171. z 569
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zmiešané hospodárstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 17. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2019Nový člen vedeniaIng. Frederika Victoria Petyi Líšková, konateľ
  3. 3. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zmiešané hospodárstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45261067

PRAEDIUM ENVIRO, s.r.o. – tržby 411 tis. € – IČO 45261067