SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45274622

UP4U s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
45274622
DIČ
2022930514
Sídlo
Račianska 63, 831 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľVeronika Bajzová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UP4U s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 11. 2009. Vo vedení firmy: Veronika Bajzová. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+16,7 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3689. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2014
+252 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+8 %2016+1 %2017+84 %2018−6 %2019+50 %2020+23 %2021−3 %2022+26 %2023+4 %2024−32 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2017, +84 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,4 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    16,3 %
    +8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby85 746 €73 465 €108 186 €103 553 €82 476 €85 017 €68 896 €46 006 €49 062 €26 628 €26 342 €24 326 €
Výsledok hospodárenia18 387 €9 669 €16 074 €16 119 €15 114 €16 056 €7 184 €8 556 €7 063 €5 342 €3 907 €3 245 €
Aktíva spolu113 096 €120 960 €114 974 €106 788 €79 075 €62 149 €45 857 €37 784 €27 429 €21 502 €14 244 €10 596 €
Vlastné imanie—112 778 €103 109 €87 035 €70 916 €55 803 €39 747 €32 563 €24 007 €16 944 €11 602 €7 694 €
Podané28. 3. 202612. 2. 202526. 3. 202421. 3. 20234. 3. 202225. 2. 20218. 2. 202028. 2. 20194. 3. 201826. 2. 201718. 2. 20169. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3689. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022930514
platiteľ od 1. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 63, 831 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 11. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 61553/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2009
  • čistiace a upratovacie služby,od 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253689. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 6. 2021Nový spoločníkVeronika Bajzová, podiel 100 %
  3. 1. 6. 2021Nový člen vedeniaVeronika Bajzová, konateľ
  4. 1. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022930514
  5. 24. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45274622

UP4U s. r. o. – tržby 86 tis. € – IČO 45274622