SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45281696

LPGas, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2009
IČO
45281696
DIČ
2022915884
Sídlo
Fedora Ruppeldta 3153/9, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Jozek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LPGas, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 13. 11. 2009. Vo vedení firmy: Peter Jozek. V roku 2025 mala firma tržby 435 tis. € (+14,8 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať76. z 146 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
435 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2013
+91 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−2 %2015+38 %2016+3 %2017+18 %2018−6 %2019−1 %2020−2 %2022+56 %2023−25 %2024−4 %2025+15 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +56 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −6,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,8 %
    −15,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,0 %
    −4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220202019201820172016201520142013
Tržby435 076 €378 891 €394 005 €524 598 €336 391 €344 167 €348 491 €370 928 €315 113 €306 961 €222 277 €227 784 €
Výsledok hospodárenia6 354 €30 758 €29 313 €31 915 €10 605 €14 067 €18 534 €17 677 €10 344 €−7 144 €−7 225 €44 139 €
Aktíva spolu303 829 €315 437 €262 910 €262 474 €229 798 €186 344 €245 621 €344 965 €214 282 €187 160 €114 335 €110 369 €
Vlastné imanie167 160 €160 806 €130 048 €100 735 €52 128 €41 524 €33 997 €29 941 €22 608 €5 120 €12 264 €19 489 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 20187. 2. 201729. 6. 201615. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
76. z 146 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022915884
platiteľ od 1. 12. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fedora Ruppeldta 3153/9, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52053/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47300 Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prevádzkovanie čerpacích staníc pohonných hmôtod 2009
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkooobchod)od 2009
  • kuriérske službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec Trenčianska TurnáNájomná zmluva o nájme pozemku č CE č. 167/2025/OUTT493 €1. 12. 2025
  • Inšpektorát práce TrenčínUznanie dlhu a dohoda o splátkach1 tis. €31. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202576. z 146
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 10. 2024Nový spoločníkIng. Peter Jozek, podiel 100 %
  3. 13. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45281696

LPGas, s.r.o. – tržby 435 tis. € – IČO 45281696