SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45290601

Kováčik Le§al s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2009

predtým MARAH s.r.o.

IČO
45290601
DIČ
2023226469
Sídlo
Nám. M. R. Štefánika 2156/21, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľJUDr. Stanislav Kováčik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kováčik Le§al s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 10. 12. 2009. Vo vedení firmy: Stanislav Kováčik. V roku 2025 mala firma tržby 52 tis. € (−4,8 %) a zisk 875 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať857. z 1 377 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
52 tis. €
Za rok
−5 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+40 %2016+271 %2017+17 %2018+1 %2019+0 %2020−5 %2021+15 %2022+10 %2023−1 %2024+11 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2016, +271 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,2 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,9 %
    −12,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby51 912 €54 548 €49 206 €49 829 €45 271 €39 238 €41 258 €41 112 €40 904 €35 089 €9 463 €6 775 €—
Výsledok hospodárenia875 €1 150 €2 818 €6 207 €826 €754 €196 €814 €1 800 €3 344 €1 988 €1 776 €—
Aktíva spolu46 619 €56 652 €57 002 €45 073 €32 791 €28 556 €31 855 €35 399 €40 241 €13 241 €9 340 €9 762 €5 000 €
Vlastné imanie27 549 €26 673 €25 523 €22 705 €16 498 €15 672 €14 918 €14 722 €13 907 €12 108 €8 764 €6 776 €5 000 €
Podané29. 6. 202631. 3. 20252. 4. 202427. 3. 202328. 3. 202228. 3. 202128. 6. 202023. 3. 201930. 3. 201828. 3. 201721. 3. 201623. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
857. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023226469
platiteľ od 10. 2. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. M. R. Štefánika 2156/21, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 25672/N
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MARAH s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť · 5 ukončených činností

  • poskytovanie právnych služiebod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025857. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 2. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023226469
  3. 1. 7. 2019Presun sídlaNám. M. R. Štefánika 2156/21 Topoľčanypredtým Hviezdoslavova 603/20 Solčany
  4. 28. 5. 2014Zmena obchodného menaKováčik Le§al s.r.o.predtým MARAH s.r.o.
  5. 28. 5. 2014Nový spoločníkJUDr. Stanislav Kováčik, podiel 100 %
  6. 16. 4. 2014Nový člen vedeniaJUDr. Stanislav Kováčik, konateľ
  7. 10. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45290601

Kováčik Le§al s.r.o. – tržby 52 tis. € – IČO 45290601