SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45313865

Bari Group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2009
IČO
45313865
DIČ
2022936014
Sídlo
Priečna 5, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľMUDr. Richard Barán

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Bari Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 10. 12. 2009. Vo vedení firmy: Richard Barán. V roku 2025 mala firma tržby 840 tis. € (+2,6 %) a zisk 205 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať104. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
840 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+80 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+18 %2016+9 %2017−10 %2018+37 %2019+18 %2020−1 %2021+22 %2022+8 %2023−11 %2024−19 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2018, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,4 %
    +2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,1 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,2 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby840 091 €818 615 €1 013 690 €1 136 488 €1 049 684 €861 520 €872 411 €736 958 €538 591 €599 278 €549 110 €467 210 €—
Výsledok hospodárenia204 650 €176 476 €344 020 €357 265 €467 241 €324 461 €214 296 €185 044 €106 636 €3 788 €83 730 €63 239 €4 900 €
Aktíva spolu2 524 999 €2 444 733 €2 289 935 €2 110 981 €2 300 752 €1 753 424 €1 580 070 €1 147 374 €1 094 116 €1 000 907 €1 020 509 €945 742 €917 692 €
Vlastné imanie2 216 809 €2 114 054 €1 937 578 €1 717 213 €1 458 336 €991 095 €666 634 €452 338 €267 293 €160 657 €156 869 €73 139 €9 899 €
Podané18. 3. 202627. 3. 202527. 3. 202429. 6. 20232. 6. 20222. 6. 202131. 3. 202027. 3. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201629. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
104. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022936014
platiteľ od 15. 4. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priečna 5, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 24746/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore - gynekológia a pôrodníctvo, v zariadení spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v kategórii lekár v špecializačnom odbore - ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve, v zariadení spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v kategórii lekár v špecializačnom odbore - rádiológiaod 2010
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - v zariadení na poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore - gynekológia a pôrodníctvood 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
60 zmlúv
posledná 27. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025104. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Richard Barán
  3. 20. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodMUDr. Richard Barán
  4. 31. 3. 2022Nový spoločníkMUDr. Richard Barán, podiel 100 %
  5. 15. 4. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2022936014
  6. 14. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Richard Barán
  7. 8. 10. 2013Presun sídlaPriečna 5 Galantapredtým Parková 7 Galanta
  8. 12. 5. 2010Nový člen vedeniaMUDr. Richard Barán, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45313865

Bari Group s.r.o. – tržby 840 tis. € – IČO 45313865