SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45315477

E.E.S. - náradie, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2009
IČO
45315477
DIČ
2022939886
Sídlo
Považská Teplá 421, 017 05 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľJán Pauer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

E.E.S. - náradie, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 30. 12. 2009. Vo vedení firmy: Ján Pauer. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € (+4,3 %) a stratu 61 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať848. z 2 493 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
172 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2014
+148 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−11 %2016+23 %2017−12 %2018+11 %2019+41 %2020+15 %2021−4 %2022−0 %2023+68 %2024−15 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +68 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -35,4 %
    −41,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -54,8 %
    −63,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    135,6 %
    +54,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby172 491 €165 406 €193 581 €115 475 €115 943 €120 676 €104 770 €74 337 €66 933 €76 201 €62 070 €69 513 €—
Výsledok hospodárenia−61 019 €10 536 €−3 390 €−6 109 €1 276 €5 314 €8 241 €14 414 €9 751 €4 301 €6 265 €5 691 €3 399 €
Aktíva spolu111 385 €115 635 €123 479 €139 186 €157 913 €120 677 €84 496 €100 369 €56 162 €46 015 €53 754 €45 852 €24 770 €
Vlastné imanie−39 652 €21 367 €10 831 €28 635 €34 744 €33 468 €28 155 €19 914 €42 611 €32 859 €28 558 €22 292 €16 602 €
Podané25. 3. 202617. 2. 202526. 3. 202415. 3. 202321. 3. 202219. 3. 202110. 3. 20204. 3. 201927. 3. 20189. 3. 201729. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
848. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022939886
platiteľ od 17. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Považská Teplá 421, 017 05 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22445/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • kovoobrábanieod 2009
  • nástrojárstvood 2009
  • zámočníctvood 2009
  • výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2009
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 25. 4. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025848. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2019Presun sídlaPovažská Teplá 421 Považská Bystricapredtým Rozkvet 2017/39-30 Považská Bystrica
  3. 16. 1. 2019Nový spoločníkJán Pauer, podiel 100 %
  4. 19. 12. 2018Nový člen vedeniaJán Pauer, konateľ
  5. 17. 3. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022939886
  6. 30. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45315477

E.E.S. - náradie, s. r. o. – tržby 172 tis. € – IČO 45315477