SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45321779

Regal-R s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Andovce · od 2010
IČO
45321779
DIČ
2022990695
Sídlo
Ružová 748/8, 941 23 Andovce
firmy v okolí

KonateľNatália Mácsiková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Regal-R s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Andovce, v registri od 2. 3. 2010. Vo vedení firmy: Natália Mácsiková. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 191 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11. z 11 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−72 %
Od 2015
−94 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016+37 %2017−38 %2018+9 %2019+20 %2020+12 %2021−8 %2022−38 %2023−58 %2024−26 %2025−72 %
  • Najlepší rok
    2016, +37 %
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby2 124 €7 716 €10 488 €25 125 €40 553 €43 880 €39 095 €32 494 €29 937 €48 657 €35 568 €—
Výsledok hospodárenia191 €1 121 €107 €−2 525 €604 €662 €431 €−437 €1 199 €3 380 €6 631 €150 €
Aktíva spolu5 382 €6 984 €11 122 €12 416 €12 244 €10 599 €9 107 €8 600 €12 061 €26 589 €13 522 €17 524 €
Vlastné imanie5 382 €6 121 €5 107 €2 475 €5 701 €5 747 €5 431 €4 563 €6 199 €8 380 €11 631 €5 222 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201729. 6. 201630. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 11 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022990695
platiteľ od 15. 4. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ružová 748/8, 941 23 Andovce
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 26072/N
Hlavná činnosť
2312 Tvarovanie a spracovanie plochého skla
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Andovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 2010
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Tvarovanie a spracovanie plochého skla — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2312), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511. z 11
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (tvarovanie a spracovanie plochého skla).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 2. 2026Nový spoločníkNatália Mácsiková, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2026Nový člen vedeniaNatália Mácsiková, konateľ
  4. 1. 11. 2019Zrušená registrácia DPH
  5. 15. 4. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022990695
  6. 2. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia tvarovanie a spracovanie plochého skla s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45321779

Regal-R s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 45321779