SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45326541

Stanke group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
45326541
DIČ
2022944066
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMiroslav Stankoviansky

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stanke group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 23. 12. 2009. Vo vedení firmy: Miroslav Stankoviansky. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (−40,4 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať806. z 4 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
−40 %
Od 2014
+63 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+32 %2016+24 %2017+63 %2018+0 %2019+43 %2020−35 %2021+23 %2022−7 %2023+2 %2024−6 %2025−40 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +63 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,7 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,3 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,0 %
    +4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby99 227 €166 383 €177 389 €173 472 €187 288 €152 243 €232 656 €163 238 €162 925 €99 656 €80 234 €60 954 €—
Výsledok hospodárenia5 646 €9 185 €9 470 €9 552 €6 905 €6 786 €4 152 €9 485 €57 097 €99 €3 323 €−4 542 €2 559 €
Aktíva spolu247 035 €214 514 €223 259 €205 981 €239 718 €321 040 €274 836 €318 630 €213 354 €184 730 €198 967 €212 800 €189 869 €
Vlastné imanie121 081 €115 143 €114 869 €105 399 €96 055 €89 151 €82 365 €78 213 €68 728 €11 631 €11 532 €8 209 €12 751 €
Podané28. 3. 20266. 6. 202524. 3. 202429. 3. 20237. 2. 202231. 3. 202119. 3. 20201. 4. 201911. 2. 201814. 3. 201723. 2. 201628. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
806. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022944066
platiteľ od 1. 2. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 62203/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025806. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

504 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 504.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 10. 2021Presun sídlaČernyševského 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Hálova 8 Bratislava
  3. 1. 2. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022944066
  4. 23. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45326541

Stanke group s. r. o. – tržby 99 tis. € – IČO 45326541