SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45328111

MUSICTECH Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rosina · od 2009
IČO
45328111
DIČ
2022936080
Sídlo
Rosina 252, 013 22 Rosina
firmy v okolí

KonateľMgr. art. Marian Chládecký

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUSICTECH Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rosina, v registri od 16. 12. 2009. Vo vedení firmy: art. Marian Chládecký. V roku 2025 mala firma tržby 117 tis. € (−70,0 %) a stratu 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2184. z 6 446 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
117 tis. €
Za rok
−70 %
Od 2014
+165 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+28 %2016+31 %2017+104 %2018+11 %2019−25 %2020+200 %2021−50 %2022−2 %2023+10 %2024+93 %2025−70 %
  • Najlepší rok
    2020, +200 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -15,9 %
    −27,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -13,4 %
    −40,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,6 %
    −28,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,5 %
    −13,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby116 873 €389 359 €201 651 €184 087 €188 550 €375 578 €125 188 €167 786 €150 628 €73 751 €56 416 €44 077 €—
Výsledok hospodárenia−18 582 €44 679 €7 124 €18 976 €33 516 €26 983 €18 038 €35 779 €8 990 €−3 742 €−4 154 €−10 469 €5 206 €
Aktíva spolu174 560 €249 594 €197 685 €163 609 €211 803 €165 595 €82 186 €94 341 €55 076 €32 009 €28 617 €36 348 €68 556 €
Vlastné imanie138 737 €164 368 €119 689 €112 565 €93 589 €60 073 €33 090 €37 447 €1 668 €−7 322 €−3 581 €573 €11 043 €
Podané31. 3. 20262. 4. 20252. 4. 202430. 3. 202329. 6. 202229. 6. 202124. 6. 202020. 6. 201925. 6. 20187. 6. 201725. 3. 201631. 3. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2184. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022936080
platiteľ od 18. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rosina 252, 013 22 Rosina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52176/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rosina.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
57 zmlúv
spolu 1,5 mil. € · posledná 2. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Štátna opera Nákup hudobných nástrojov50 tis. €2. 10. 2025
  • Štátna filharmónia KošiceKúpna zmluva20 tis. €18. 12. 2024
  • Štátna opera Kúpna zmluva15 tis. €15. 11. 2024
  • Hudobné centrum Kúpna zmluva13 tis. €12. 6. 2024
  • Slovenská filharmónia Kúpna zmluva o predaji a dodávke hudobného nástroja4 tis. €11. 6. 2024
  • Slovenská filharmónia Kúpna zmluva o predaji a dodávke hudobného nástroja32 tis. €11. 6. 2024
  • Vysoká škola múzických umeníKúpna zmluva32 tis. €21. 3. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaKúpna zmluva40 tis. €25. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252184. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 9. 2022Nový spoločníkMgr. art. Marian Chládecký, podiel 100 %
  3. 7. 3. 2020Presun sídlaRosina 252 Rosinapredtým Dolná Rosinská 252 Rosina
  4. 24. 1. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMgr. art. Marian Chládecký
  5. 18. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022936080
  6. 16. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45328111

MUSICTECH Slovakia s. r. o. – tržby 117 tis. € – IČO 45328111