SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45338353

RestArt s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2009
IČO
45338353
DIČ
2022939479
Sídlo
Štefánikova 3695, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

Konateľakad.soch. Martin Kutný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RestArt s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 23. 12. 2009. Vo vedení firmy: akad.soch. Martin Kutný. V roku 2025 mala firma tržby 179 tis. € (−44,9 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať12. z 73 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
179 tis. €
Za rok
−45 %
Od 2014
+203 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+19 %2016−9 %2017−21 %2018+167 %2019+45 %2020+70 %2021+24 %2022−23 %2023+170 %2024−62 %2025−45 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +170 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,7 %
    +4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,5 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,5 %
    +6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby179 229 €325 164 €856 046 €316 829 €411 304 €332 224 €195 378 €134 437 €50 382 €63 729 €70 232 €59 098 €—
Výsledok hospodárenia13 829 €11 807 €−19 395 €27 204 €9 251 €5 692 €7 961 €6 696 €3 305 €−9 315 €−18 576 €−71 €12 538 €
Aktíva spolu113 421 €92 018 €226 263 €128 772 €65 838 €72 926 €101 449 €91 500 €61 324 €36 586 €75 067 €82 381 €78 631 €
Vlastné imanie102 697 €88 867 €77 060 €96 454 €34 251 €30 692 €22 846 €14 885 €8 188 €−766 €14 549 €33 125 €33 195 €
Podané1. 3. 202625. 2. 202529. 2. 202417. 3. 202329. 3. 202226. 1. 202114. 3. 202016. 3. 201911. 2. 20186. 2. 201721. 3. 20166. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
12. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022939479
platiteľ od 1. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 3695, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22397/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
90030 Umelecká tvorba
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • reštaurovanie s výnimkou kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov, ktoré sú dielami výtvarného umeniaod 2009
  • reštaurovanie štukových plastík, štukových architektonických článkov a súvisiacich omietok v interiéroch a exteriéroch objektov historickej architektúryod 2014
  • vypracovávanie reštaurátorských dokumentácií (v zmysle Zákona č. 200/1994 Z.z. a nasl.)od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Umelecká tvorba — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 194 tis. € · posledná 28. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto BardejovZmluva o dielo21 tis. €28. 9. 2026
  • Fond Židovského Dedičstva v Bardejove n.o.Zmluva o dielo č. 3/202521 tis. €27. 11. 2025
  • Obec PozdišovceZmluva o dielo4 tis. €7. 10. 2025
  • Mesto BardejovZmluva o dielo37 tis. €2. 9. 2025
  • Mesto LevočaDom meštiansky, Námestie Majstra Pavla č. 43 v Levoči, ÚZPF č. 2932/1 - reštaurátorský výskum a spracovanie Návrhu na reštaurovanie13 tis. €13. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90030), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202512. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (umelecká tvorba).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 1. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodakad.soch. Martin Kutný
  3. 1. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022939479
  4. 23. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia umelecká tvorba s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45338353

RestArt s. r. o. – tržby 179 tis. € – IČO 45338353