SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45339171

ToMa-Truck SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Gerlachov · od 2009
IČO
45339171
DIČ
2022945265
Sídlo
086 04 Gerlachov
firmy v okolí

KonateľViera Kurkinová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ToMa-Truck SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gerlachov, v registri od 31. 12. 2009. Vo vedení firmy: Viera Kurkinová. V roku 2025 mala firma tržby 130 tis. € (+19,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1070. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
130 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2014
+457 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+65 %2016+28 %2017+0 %2018+6 %2019−13 %2020+28 %2021+13 %2022+80 %2023−24 %2024+20 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2022, +80 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,6 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,3 %
    +3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby130 457 €109 543 €91 010 €119 173 €66 370 €58 616 €45 836 €52 583 €49 688 €49 632 €38 755 €23 424 €—
Výsledok hospodárenia1 978 €1 637 €1 745 €186 €62 €298 €−18 209 €−53 €2 875 €1 000 €1 301 €1 020 €−933 €
Aktíva spolu120 827 €105 338 €70 912 €63 407 €68 763 €68 497 €54 360 €75 884 €65 204 €16 128 €14 220 €7 527 €5 925 €
Vlastné imanie41 976 €39 999 €38 363 €36 921 €32 497 €25 820 €7 352 €25 559 €25 612 €8 686 €7 686 €6 385 €5 365 €
Podané11. 3. 20266. 3. 20257. 3. 202429. 3. 202331. 3. 202223. 3. 202129. 6. 202018. 4. 201919. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1070. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022945265
platiteľ od 1. 2. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
086 04 Gerlachov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22421/P
Základné imanie
20 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Gerlachov.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2009
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 13. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251070. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2022945265
  3. 3. 3. 2017Presun sídla236 Gerlachovpredtým Gerlachov 236 Bardejov
  4. 3. 3. 2017Nový spoločníkViera Kurkinová, podiel 100 %
  5. 31. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45339171

ToMa-Truck SK s. r. o. – tržby 130 tis. € – IČO 45339171